Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött kortól használható...

Újszülött kortól használható babakocsi. De milyen?

Figyelt kérdés

Babakocsi vásárlás előtt állunk és nem tudom milyen kocsit vegyek, ami újszülött kortól használható és persze még később is, de nem túl drága.


Nektek milyen kocsitok volt?


2013. aug. 2. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szántok rá maximum?
2013. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen nemű lesz a baba? Van olyan szín, amit semmiképpen sem akartok?
2013. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, csak narancssárgában és 45. 000 Ft-ért vettük. De nem csak babakocsit vettünk ezáltal, hanem bébihordót az autóba, sport részt, mózeskosarat is egyben, szóval, szerintem nagyon jó üzletet csináltunk, főleg, ha kiszámolod, hogy ez külön-külön mennyi lett volna.


[link]


Ez egy aktív hirdetés, és nagyon szép állapotban van. Szerintem érdemes meggondolni.

Remélem, hogy segíthettem.

35+6 hkm

2013. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

50.000 ft körül szánnánk rá elméletileg...

Köszönöm az eddigieket.

2013. aug. 3. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, az újszülöttnek más kell, mint amikor már járkálni fog. Az a lényeg, hogy nagy kerekű legyen, mert azt könnyebben fogod tolni és nem fog zötykölődni. Téged is felneveltek, nem kell ilyen drágán babakocsit venni, mert többségében a divatház nevét fizeted meg, attól még nem lesz jobb. Nézz körül a Vaterán.
2013. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!