Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fiam már 14 hónapos és megvan...

Fiam már 14 hónapos és megvan legalább 13 kiló és vissza szeretnék térni a háton hordozásra. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja abbahagytam, de neki is és nekem is hiányzik. Miben érdemes hordozni háton egy ekkora gyereket? Kendő nem jó, azzal béna vagyok, nem tudom megkötni.
2013. aug. 2. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nemsokára járni fog, vagy már talán tud is. Akkor minek hordozni? Nem értem. 13 kiló nem kevés, jó erőben lehetsz, ha ezt bevállalod.
2013. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért akarod hátonhordozni? Otthon a lakásban? Túrán?
2013. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korábban miben hordoztál? Próbáltad, hogy az kényelmes-e még? Én még a 2 évesemet is viszem kendőben, csatosban főleg ha sietni kell valahová. A 13 hónapost nyugodtan teheted mei taiba, csatos hordozóba (nekünk Babbinkánk van, szívből tudom ajánlani). Egyébként ha van hordozós klub a közeletekben, ott lehet kölcsönözni, próbálgatni különböző hordozókat.
2013. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányom kb. 6,5 kilós koráig hordoztam elől, kis termetű, így már 6 hónapos elmúlt és magtól ült mikor vettem egy mei tai-t, azóta ebben hordozom háton, most 8 hónapos.

Imádom, szerencsére még ő is, 1 perc alatt felkötöm, kendővel nagyon béna voltam háti kötözésben, ez viszont rettentő egyszerű.

Én is tervezem 2-3 éves koráig hordozni, addig maradok a mei tai-nál.


1.válaszoló:

Én például azért hordozom és tervezem hordozni sokáig, mert nincs babakocsink (tudatos döntés) és egy 1,5-2 éves nem bír még sokáig gyalogolni, így ha elfárad, csak felkapom a hátamra és mehetünk is tovább, ráadásul így az alvása is meg van oldva tehát tervezhetek akár egész napos programokat.

2013. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy háti hordozásnál nem érezni annyira a súlyt, olyan, mintha egy hátizsák lenne rajtad.

A lányom most 7,5 kg körül van és órákon át tudom vinni, nem fárasztó.

13 kilóval már valószínűleg hamarabb elfáradnék, de 1-1 órát még így is simán ki lehet bírni.

mintha egy nagyobb túrára mennél megpakolt hátizsákkal :))

2013. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 hónapos gyerkőcöt a legegyszerűbben csatosban lehet háton hordozni. Kendőben kicsit macerásabb, csatosban pikk pakk megvan. Ha nem szereted hátraemelni a gyereket, akkor csípőre ülteted a hordozóban, úgy fordítod hátra.

Nekem tündérputtonyom van, szeretem.

2013. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a manduca vált be. Nagyon szeretjük.
2013. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Imádtam hordozmi és ő is szerette. Mai napig mászik a hátamra. :)

Jártam hordozós klubba, lehet az lesz, hogy visszamegyek és kipróbálok párat.

Van most egy csípőn hordozó olcsón, gondolkozom rajta. Köszi a válaszokat!

Ja, amúgy nandum volt és meim.

2013. aug. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!