Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen kezdtem el hízni.28...

20 hetesen kezdtem el hízni.28 hetesre hat kilót híztam. Az orvosom szerint ez sok! Az átlag súlyom 65 kiló most meg 71kg. az első 3 hóban fogytam 3 kilót. Tényleg sok?

Figyelt kérdés
hírtelen nőtt meg a pocim kb 1 hónap alatt a hatodik hóban. lehet azért a súlygyarapodás? de akkor se értem, hogy miért sok ez a pár kiló az orvos szerint. más kismama meg már az első hónapokban 10-15 kilót is felszed.
2013. júl. 19. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 28. hétre 12 kilót híztam...szerintem nálad abszolút nem sok a 6 kiló

62-ről indultam :)

2013. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 52 kg-ról indultam és 28 hetesen 60,5 kg körül jártam. Erre nem mondott semmit sem a dokim. 66 kilóval mentem szülni.
2013. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 63-ról indultam és a 29. héten már 77 voltam. A végére meg 82 lettem. Soha senki nem szólt, hogy baj volna. Nagy babát mértek mindig, és szülés előtt is csak azt kérdezték, hogy nem lett-e terhességi cukrom.
2013. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én 28. hétig 9 kilót híztam még sem mondott rá semmit a védőnő. :)
2013. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, nekem fokozatosan jött fel, nem egyszerre, de most tartok 7 kg plusznál. Nem szóltak semmit. Bár még várom a vércukor eredményt. Szerintem nem vészes.
2013. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én összesen 13 kg-ot híztam, ebből nem tudom mennyi a valós, mert elég sok víz is volt, amúgy meg, nekem szólt a védőnő, ha 1-2 kg feljött rövid idő alatt, mindig ezen lovagolt, pedig nem szándékos volt, hogy sokat hízzak, de neki sok volt.

Amúgy meg semmi baj nem volt, egészséges babám lett, utána lement minden.

azt én sem értem, mi van azokkal a kismamákkal, akik 25 kg-ot is híznak? Gondolom, piszkálják őket rendesen, pedig nem kellene annyira.

2013. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!