Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elszámolták vagy tényleg...

Elszámolták vagy tényleg ilyen kicsike?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok.Tegnap UH-n 2 kilót jósolt a gép a kicsi súlyára és az orvos azt mondta hogy 32 hetesnek felel meg.Nagyon sokat idegeskedem azóta,mással is volt így?

2013. júl. 19. 15:32
 1/5 Kerria ***** válasza:

Ne idegeskedj, ez a legfontosabb.


Nekem anno 2,2-2,3 kg saccolták ennyi idősen, és a dokim azt mondta, legalább könnyebben tud megszületni.


Születési súlya amúgy 2750g lett, teljesen ideális, törékeny kislány volt.


A gépek meg egy adott elhelyezkedési pozíció alapján, a méretekből számolják a súlyt, így ha csak pár mm eltérés is volt már téves ez az adat.


Nyugi, a lényeg, hogy egészséges legyen, nem pedig hogy 3,5 kg!


Könnyű szülést!

2013. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem ikreim vannak és egy UH alkalmával a doki nem hitte el ennyire megnőtt a kicsik (előző Uh-on még 600 g volt köztük)mért 1x, mért 2x és még mért harmadjára is és mindig más-más súly jött ki, na jó nem kilók voltak az eltérések,de mindig egyre kevesebb kevesebb lett. Miért baj az ha kicsi, míg bent feküdtem volt egy anyuja kinek magas vérnyomása miatt 37. héten megcsászározták, 1700 g és 41 cm volt a kislány és mára szinte akkora mint a kortársaim, ha időre születik nem lehet nagy baja , max. annyi hogy kicsi lesz.
2013. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen most kicsit megnyugodtam
2013. júl. 19. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen paraméterei voltak a babádnak ?? BPD, AC, HC....Nekem is kicsire mérik
2013. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem 1700 grammra mèrtèk.. IR vizsgàlaton is voltam, a szülêsnèl 37 hetesnek ìrtâk ami hülye.g mert 40+1 napra jött...2900 gramm 53 cm született legkisebb volt az osztàlyon de a hangja...:-) Vasàrnap 5 hòs màr 7500gr.

Azt mondjàk a kisebb babàk fürgék: 3,5 hòsan minden fele fordult most kezd kùszni...

2013. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!