Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött téli (nov. Vége)...

Újszülött téli (nov. Vége) babának melyik babakocsi?

Figyelt kérdés
Max. 150 ezerig

2013. aug. 10. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk november közepén jön a baba, első lesz így semmit sem tudunk. Mi cam x3 cortina evolution babakocsit vettünk használtan. Nem volt szempont, hogy téli vagy nyári baba. Igazából egy ismerős árulta így még olcsóbban kaptuk meg, nekünk nagyon tetszett, és eleget tett a feltételeinknek. Szerintem nem az a fontos, hogy mikor születik a baba ha nem , hogy neked milyen kocsi lenne kényelmes. Városban vagy vidéken? (be férsz e vele a boltok ajtaján) Városban sokat utazol e vele? (lehet nehezebb vagy inkább könnyű kell) Vidéken milyenek az utak? (3 vagy 4 kerekű, kisebb vagy nagyobb kerék)Esetleg sportolásra is szeretnéd e használni? Autóba elfér? (könnyen összecsukható, autós ülésnek használható baba hordozó) Esetleg ha városi vagy akkor szempont lehet, hogy magasítót legyen a baba kocsi, hogy ne a kipufogó gázt szívja be.
2013. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első jól leírta a szempontokat, szerintem annyiban mégis számít, hogy téli vagy nyári, hogy mekkora a mózese. Több fórumban olvastam, hogy elég kis mózesű kocsit vettek az anyukák, és az overállban nem fért el egy idő után a gyerek a mózes részben
2013. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, előző jól mondja. Téli babáknál fontos, hogy a mózese jó nagy legyen. Egyéb szempontokat pedig az első válasz alapján mérlegelheted.

Nálunk októberi baba lesz, ezért hiába kaptam ajándékba egy graco quattro tour de lux babakocsit, a mózese miatt (nagyon kicsi és szűk) használtan vettem egy espiro atlanticot, ami nekünk tökéletes lesz, mert családi házban lakunk + nagy az autó is, amibe befér.

Jó keresgélést!

2013. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!