Vegyek másik babakocsit?

Figyelt kérdés

Első babámnál kaptunk kölcsön egy olyat, amihez volt mózes, de visszaadtam, mikor már nem volt rá szükség. Vettünk egy fektethető sportkocsit, amihez nincs mózes. Van hozzá téli lábzsák, és szűkítő, ennyi. Decemberben fogok szülni.

Egy ilyen kocsink van:

[link]


Vegyünk olyat, amihez van mózes, vagy felesleges?


2013. aug. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztos vennék, sőt vettem is:-) Ez a kocsi, akárhogy is nézem egy sportkocsi, jövő nyáron már jó hasznát veszed, de télen biztos jobb lenne egy komolyabb mózessel. Használtan is nagyon jókat lehet kifogni, nekem is úgy sikerült a 3. babónak :-)
2013. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem fogok venni, pedig nekünk is csak dönthető sport babakocsink van, lábzsákkal, ABC Design Primo.

Volt multifunkciós babakocsink, 4 hónapig használtuk, el is adtuk, utána vettük ezt.

Szerintem nem sok jelentősége van annak, hogy merev falú mózesben van-e, arra úgyis megy a lábzsák, és egyébként is az első időben úgyis bundazsákba teszi a babát télen, szóval szerintem sem sok különbség van a kettő között.

Szóval ha kölcsön nem fogok kapni arra az első pár hónapra, akkor én nyugodt szívvel bele fogom rakni a babámat.

[link]

2013. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is abban gondolkoztam, hogy csak sport kocsit veszek, de a párom abszolut elvetette az ötletet.
2013. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha teljesen fektethető, akkor nem vennék (képről nem egyértelmű)

nekünk első gyereknél volt, kétszer használtam. még megvan, de biztos nem fogom elővenni, pedig én is decemberben szülök

2013. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 igen, 2 nem. :)


Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 24. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem! Ez a kocsi tökéletes, írtad van szűkítő is hozzá, de akár külön vehetsz bele textil mózest , de szerintem így is használhatod nyugodtan.
2013. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem vegyél. Legalábbis én nem biztos, hogy egy sportkocsival a tél kellős közepét be merném vállalni egy újszülöttel. Ha nagy hó lesz pl. akkor a kis kerekek miatt nehézkes lesz tolni, és nem tudod olyan jól téliesíteni sem, mint egy mózest. Ha tavasz végén, vagy nyáron születne, más lenne a véleményem, bár... akkor is jobb egy teljesen vízszintes felület a kis hátának. Nem hiszem, hogy véletlen az, hogy annyiféle újszülött babakocsit gyártanak, ha nem lenne rájuk szükség, a többség nem vásárolná őket csupán kedvtelésből, divatból. Ha anyagilag megengedhetitek, akkor inkább vegyetek.
2013. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vennék!

Ha úgy érzed, hogy nem lehet eléggé téliesíteni (bár szerintem a babák bundazsákja mellett ha nagy hidegben még pluszban betakarod az bőven elég, én nem érzem ilyen szempontból többnek ha egy mózeskosárban teszed ugyanezt, hiszen mindkettőre mehet lábzsák) max vennék egy textil mózest, azt bele tudod rakni ebbe a babakocsiba. Merevítők vannak benne, szóval a felület is garantáltan sík lesz, téliesíthetőség szempontjából pedig első osztályú. És utána nem kell egy nagy babakocsit rakosgatni, ha már a sportot használjátok (nálam ez is nagy szempont, fölösleges cuccokat nem szeretek tárolgatni)

[link]

2013. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen textilmózest vennék, mivel van kis kupolája, magaddal szemben is teheted a babát, és ha a babakocsi kupoláját is felhúzod a másik oldalon, teljesen védve lesz télen.


[link]

2013. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló volt, pár pléddel és bundazsákkal megoldottuk, teljesen megfelelt a célnak.
2013. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!