Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes venni...

Adnil25 kérdése:

Szerintetek érdemes venni másik babakocsit?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz egy éves. Van egy esernyőre csukható sport babakocsink (amit használunk), de elég nyagda, és egy kézzel ki sem tudom nyitni.

/társasházban lakunk és a bicikli tárolónkban csak így fér el, mivel rajtunk kívül még egy csajjal osztozunk rajta.Szóval 3 bicikli + a babakocsi/

Szóval amikor a kisfiammal megyünk valahova akkor fél kézzel nyissam ki a tárolót, vegyem ki a babakocsit és még nyissam is ki. Ez nem megy. Nagyon nehezen nyílik szét. Ezért gondolkozok azon hogy venni kéne egy új babakocsit hogy könnyebb legyen az indulás. Csak azt nem tudom hogy megéri-e, mert már kezd a kisfiam totyogni. Ha érdemes venni akkor ajánlanátok valamit?


2011. márc. 29. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is most lesz 1 éves és neki is egy esernyőre csukható babkocsija van.Amikor megyünk vhova akkor "megtámasztom" a kis fiamat valahova míg kinyitom a babakocsait.

Szerintem már nem nagyon érdemes neki újat venni de erről a tapasztaltabb anyukák többet tudnak mondani...!

2011. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem állítod a lábára, amíg kinyitod a kocsit, nem egészen értem. Ha már totyog, akkor arra az egy percre csak megáll, amíg kinyitod, nem?
2011. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom másfél éves koráig elég sokszor használtuk a babakocsit, most 22 hónapos és még mindig van hogy beleül, ha mondjuk kirándulni megyünk és elfárad. Ha nem vagy megelégedve a mostanival, akkor vegyél valami olcsóbbat. Most hogy már jön a nyár, nem is kell hogy szigetelt legyen, meg egy járni tudó babának éppen annyi elég hogy néha beleüljön, alváshoz nem szükséges. Ilyen babakocsikat már nagyon olcsón, 5 ezer ft körül lehet venni újonnan, használtan meg még olcsóbb.
2011. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg veszel, olyat válassz ami 20 vagy 25 kilóig jó. A 15 kg-ig használhatót hamar kinőnétek, bár nem írtad a babád súlyát. A nagyobbik gyerekemmel 2-2,5 éves korig használtuk a sport babakocsit, ha valahova rohannom kellett és nem értünk rá totyogni, bizony beraktam a kocsiba és már mentünk is. Szerintem egy olcsóbb kocsit vegyél, vannak szépek az olcsóbbak között is.
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De amint irtad van biciklitek,akkor anniy pénzért még olcsóbban mint egy rendes esernyőkocsi veszel egy gyerekülést rá és azzal mentek minden hová,gyorsabb könnyebb egyszerűbb és talán ő is jobban élvezi vagyis az én fiam imádta ha biciklizni mentünk 9 hós korától minden hová azzal mentünk ma már ő motorozik vagy triciklizik én meg biciklizem.
2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az gyerekmérettől függ, hogy kell-e a 20-25 kiló, nekem a 3,5 éves kislányom is néha beül, ha a húginak épp gyalogolni van kedve, ő 14 kiló. :o) (Mármint a 3,5 éves)
2011. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!