Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » RafPol Fenix 3:1-ben babakocsi...

RafPol Fenix 3:1-ben babakocsi-ról milyen tapasztalataitok vannak? Milyen 3in1 babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a rafpol twist (bolygókerekes) van, annak nem külön vázra tehető részei vannak, így csak arról tudok véleményt mondani. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon könnyű kormányozni, a kisfiam is szereti, mert kényelmes. Megnéztem neten, hogy milyen, amit belinkeltél, és szerintem nagyon jó. Csak két nagy hátránya van, baromi nehéz, és nem lehet összecsukni kicsire. De ha ezek nem szempontok, szerintem nem fogsz csalódni benne.
2010. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!