Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kismamák, a karikás kendőről...

Kismamák, a karikás kendőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Konkrétan az ezen az oldalon található karikás kendőkről szerzett tapasztalatok érdekelnének. [link]

2013. aug. 28. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a karikás kendőt - könnyű használni, kis helyen elfér, gyorsan be-ki lehet venni belőle a gyereket, megfelelő pozícióban hordozható benne a baba, már újszülött kortó jó. Viszont mivel féloldalas, ezért én egy nagyobb gyereket már nem bírok el benne sokáig.


Én pici korában csak ezt használtam, később inkább csak, ha rövidebb útra mentem.


Az oldalon linkelt karikás - nem ismerem, de nem tűnik hordozókendő anyagnak. Emiatt nehezebb használni, nem olyan kényelmes. Inkább keresztsávoly anaygút javaslok.


A megkötésről - bölcsőtartásban ne! Újszülöttet is függőlegesen, csak őt elöl.


Ez egy jobb videó: http://www.youtube.com/watch?v=EsA05by5hkk

Ha így kötöd, kényelmesebb (nem csúszik fel a nyakba a kendő, és könnyebb a baba lábát is megigazítani), lényegesen kényelmesebb így.

2013. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Már megrendeltem, remélem szeretni fogja a Kicsike, de bízok abban, hogy igen, mert nagyon igényli, hogy a karomban tartsam.
2013. aug. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!