Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Par hetes kismamak, mire kell...

Par hetes kismamak, mire kell nagyon odafigyelni az elso honapokban?

Figyelt kérdés
Zoldfulu vagyok meg ebben a temaban ,ezert szeretnek minnel tobb tapasztalatot osszegyujteni.Ki hol dolgozott?Mennyire osszehozhato a babavaras a munkahelyel,persze munkahelytol fugg.Koszonom elore is.
2013. aug. 28. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ha olyan a munkahely, a háziorvos kiír egyből táppénzre, vagy ha túl idős vagy, vagy már volt vetélésed, vagy lombik, ilyesmi...

cipelni nem nagyon lehet.

állatok, hús, termőföld veszélyes lehet.

védőnő is tudja, mit dolgozol,ő is mondja, ha rizikós.

2013. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedjél napi kettő magne b6-ot és folsavat mindenképpen. Ezek nagyon fontosak. Emellett szedhetsz terhes vitamint is. A terhesség alatt mehetsz dolgozni nyugodtan, ha nem ér sok stressz és nem végzel kemény fizikai munkát. Általában az orvosok a kismamákra bízzák, hogy dolgozik e tovább, vagy táppénzre megy, kivétel ha veszélyeztetettség áll fenn, mint esetemben. :-)
2013. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, én kereken 34 hetes koromig dolgoztam (irodai munka, fizikailag nem gáz, de elég stresszes volt) és sajnos a munkahelyről mehettem is egyből a kórházba, mert kinyílt a méhszáj és majdnem megszültem, szerencsére még kibírtunk bent majdnem két hetet, nem lett gond, gyönyörű kisfiam született, már négy hónapos, ha újra terhes lennék, a 30. hét után már nem dolgoznék, vagy előbb sem, ha az orvosom azt mondja, én sajna nem hallgattam rá...
2013. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, igen és hogy a kérdésedre is válaszoljak, terhesvitamin és napi 2 vagy 3-szor 2 magneb6, előző voltam :-)
2013. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amit elfelejtettem meg,hogy nekem hatrahajlo mehem van .
2013. aug. 28. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem is hátrahajlik a méhem. Valaki meg sem érzi ezt én viszont nagyon görcsölök az elejétől kezdve. Napi 2000mg magnéziumot szedek és főleg emiatt nem is dolgozom. Ha szerencséd van, neked nem okoz gondot.
2013. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!