Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ismeritek ezt a babakocsit?...

Ismeritek ezt a babakocsit? Danny sport nagyon tetszik nekünk ár/érték arány? Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

#babakocsi #danny sport
2013. szept. 3. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,ha nem kell cipelnek szuper választás mert sportrésszel 15 kg,mózessel 14 kg,elég sok
2013. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Élőben láttam már, a sport része kifejezetten kényelmesnek, és nagynak tűnik. Ha csak tologatni akarod, cipelni nem kell, szerintem jó.
2013. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is néztem élőben, de valamiért nekem nem jött be. Jó volt, de engem mégsem fogott meg. Mi helyett Espiro gtx-et vettünk.
2013. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Dorjan Danny Sport 3-as van. Az gyakorlatilag a belinkelt kocsi kevésbé dizájnos változata (nekem pl. nem fekete a kerekem, hanem szürke).

Már a 2. gyerek használja. Nagyon meg vagyok elégedve vele, minden eleme tágas, könnyű irányítani. A 100 cm-s nagy is kényelmesen aludt benne tegnap, pedig a karfát nem vettem ki.

Nagyobb babáknak ideális. Mindenen átmegy. Könnyen tisztán tartható (mi csak egyszer szedtük darabjaira) egy kis szappanos vízzel. A csattpárnákat mostam többször. Nagy a kupola (lehetne rajta kukucskáló, és hátrahúzva egy kicsit béna megoldású). A sportrész döntése lehetne egyszerűbb, de megszokás kérdése. A mózes sokáig használható 78 cm hosszú, és 38 cm széles.


Emelés szempontjából nem a legjobb (napi több lépcső esetén nem ideális). Nem könnyű, és a fogása sem a legjobb. Elég nagy összecsukva, az elemeket le kell venni róla.

2013. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek:)cipelni nem kell,bkv-ni nem szoktunk ,lépcső nincs ,és nagy autónk van:)akkor szerintem maradok ennél:)
2013. szept. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!