Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy tetszik a 2012-es londoni...

Hogy tetszik a 2012-es londoni olimpia?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az olimpiáról, megnyitóról, hány aranyérmet vártok a magyaroktól, mik az észrevételeitek?

2012. júl. 31. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy észrevételem van: Borzalmasak a bírók. Vicc mik nincsenek: úszásban kizárnak egy koreait aztán este mégis úszik, kiugrik egy amerikai mégsem zárják ki, cselgáncsban kihirdetik a koreait bronzérmesnek japánok lázadnak, bíró megváltoztatja a véleményét japán kapja a bronzot, tornában kiírják, hogy az ukránok harmadikak, aztán japánok megint lázadnak végül a japánok a másodikak, ukránok lecsúsznak a dobogóról. Olimpián nemcsak a legjobb sportolok vannak hanem a legjobb bírok is elméletileg, mégis hatalmas nagy bakik vannak bírók részéről. Szerintem a magyarok egész jól szerepelnek talán Cseh Lacitól és Sidi Pétertől vártam volna többet. A megnyitó tetszet, de nagyon későn volt alig bírtam végignézni. Ja és nem tetszik, még, hogy úszásban szinte csak a britteket tapsolják meg a többiek levan toljva. Ok, hogy a sajátjuknak drukkolnak, de azért nem sportszerű, hogy a közönség csak a sajátját képes megtapsolni (bevonulásnál).
2012. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólóval a bírók kapcsán. Egyébként amit az olimpia megnyitóból láttam nekem nagyon tetszett. Szép volt és ötletes. A világsztárok felvonultatása is bejött, vagyis, hogy brit sztárok is szerepeltek. Az angol slágerek megszólalása is jó volt. Főleg, hogy bevonuláskor hallottam a Rolling in the Deep-et. Az olimpiai láng pedig nagyon ötletes volt. Az előadás is lenyűgözött. Szerintem jobb lett, mint a pekingi. Aranyérem én 3-5 körül várok aranyat. Nagyon remélem, hogy 5 összejön olyan szép lenne. Sajnálom Cseh Lacit és a vízilabdás fiúkat, mert elég gyérül szerepelnek.
2012. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig nekem nagyon tetszik magyar vonatkozásban. Ráadásul jóval nyugodtabbak a kedélyek, mint Pekingben, hiszen 6 nap után két aranyunk van, számomra a judo szereplés is hatalmas és kellemes meglepetés.
2012. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megnyitót nem láttam, magyaroktól még várok evezésben aranyat, Pars is behúzhat egyet. Szerintem undorító, hogy 15évesen az úszók viszik hozzák a rekordokat meg az aranyérmeket, nekik juniorban kéne még lenniük, sőt.... Meg ahony rebecca soni-nak a kommentátor úgy szurkolt mintha tényleg magyar szinekben úszna. Undorítóak a bírói döntések is, undorító ahogyan Kővágót kizárták, benne is maradt érem, én úgy érzem. Azt sem szeretem amikor örülnek a 6-8adik helynek a kommentátorok, csak nem értem kit akarnak átverni. Tudja mindenki, hogy mégiscsak érmet várunk mindig mindenkitől aki döntőben van.
2012. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ahony ahogy
2012. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!