Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Színben elüt a quinny eper...

Színben elüt a quinny eper (strawberry) és a rose, vagy össze lehe őket "párosítani"?

Figyelt kérdés

Van egy eper színű mózeskosaram, és szeretnék hozzá venni egy quinny pelenkázótáskát, de csak a neten találtam (egy helyen), így nem tudom őket egymás mellé tenni. Vagy inkább vegyek egy feketét?

Mózeskosár (eper): [link]

Pelenkázótáska (rose): [link]


2013. szept. 4. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Így kép alapján mintha a táska sötétebb lenne.
2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is sötétebbnek tűnik a táska, viszont az eper színű mózesnek nagyon szép színe van! :)
2013. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Legyen ez a legnagyobb problémád.
2013. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kosár piros, a táska meg bordó. Nekem nem illik össze. Miért nem veszel valami teljesen mas színű táskát? Pl a fekete jo lenne.
2013. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A táska sötétebb viszont a belinkelt mózed Red színü es nem strawberry
2013. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Micsoda problémák, én is pont erre gondoltam :)

De inkább a fekete táskára szavaznék. Már ha mindenképpen szeretnél egy teljesen felesleges dologra költeni :D.

2013. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 5. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!