Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit javasoljátok...

Melyik babakocsit javasoljátok az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Olyan 3:1-ben babakocsit keresek, ami...

- könnyű (max. 10 kg a sportkocsi)

- összecsukható a sportkocsi része (tehát nem külön az ülés, külön a váz, hanem egyben)

- nem kagylóülése van

- a kerekei viszonylag nagyobbak, hogy bírják a kicsit rosszabb terepet is

- lehetőleg 100.000 Ft alatti, de az abszolút max. a 150.000 Ft



2013. szept. 5. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Britax b smart
2013. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a sport rész legyen 100-150 között vagy mind három része kerüljön együtt ennyibe?
2013. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kompletten, tehát mindhárom rész együtt legyen 150.000 Ft, de még jobb, ha 100.000 Ft alatt.
2013. szept. 5. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet sokat találsz :)


Pl. Baba Design Sprint plusz 3:1

[link]

(kicsit furi a link, mert a linkben Lupo-t ír, de a Sprint nyílik meg)

2013. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Giraffe Club (vagy Mamalove, ugyanaz)! Egyik barátnőmnek ez van, és nagyon elégedett vele, már több, mint egy éve napi szinten nyúzza:

[link]

Én is Giraffe Club-osat használok, de egy másik típust. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, bő fél éve használom, jól bírja:

[link]

Sportkocsit is ilyen márkájút vettünk, az is bírja, szóval csak ajánlani tudom.

Amúgy anno még a Baby Design Sprinttel is szemeztem, jókat hallottam róla:

[link]

2013. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Én is BABY Design Sprint-t akartam írni, véletlenül lett Baba.

Árulják mózeskosárral is, anélkül is ; hordozóval is, meg anélkül is, mindenféle kombinációban.

2013. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A Baby Design Sprint Plus nekem is nagyon szimpatikus, minden feltételemnek megfelel, és mindenhol jókat írnak róla. Van esetleg saját tapasztalatotok róla?

2013. szept. 6. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Baby design sprint van, imádjuk! Nagyon jó babakocsi. Nem bántam meg a döntést. Raf-polt akartunk, de lebeszéltek róla. Még a bababoltban is. Sokat vittek vissza. A Baby designt ajánlotta az eladó.
2013. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem a Baby Design Sprint+ mellett fogunk dönteni, de még mindenképp kipróbálgatjuk a bababoltban.

2013. szept. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!