Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a tapasztalatotok a Tourago...

Mi a tapasztalatotok a Touragoo Adventure kocsival? Www. Brendon.hu/Products/Details/54260

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon elégedett vagyok vele, most 5 hónapos a lányom ezért még cak a mózes részét használtuk, de az nagyon jó. Tágas, stabil, könnyen irányítható, strapabíró. És nagyon szép.
2014. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adriennx válasza:

Szia!

Nekem ilyen van...ritka szar :(

A bébihordó (ha már nem bébi a gyerek, és kiveszed a párnát), hidegben, szeles időben nem használható, mert ahol bejön a biztonsági öv, nagy rés van, lefagy a gyerek válla, nyaka.

A sportrész sem túl jó, idétlenül vannak az övek, nem tudod a gyerekeket rendesen becsatolni, kifér. Az ülepi résznél a csak kb20 cm, vagyis a baba mellkasáig felér.

Illetve (repülős)utazásnál is nagyon kell rá figyelni, mert a kerekek váza műanyag, törik (tapasztalat). Nem bírja a gyűrődést.

Viszont a mózeskosár nagyon jó, masszív, van tartása. Azt mi nagyon szerettük, és mivel apró babám van, sokáig használtuk.

Mi amit még nagyon szerettünk benne, az a rugózása. Bármilyen göröngyös volt az út, nem rázkódott a baba, és mindenféle terepen lehetett vele közlekedni, még homokban és hóban is.

remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!