Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok babakocsit?...

Ajánlanátok babakocsit? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

- Legyen hozzá merev mózes, hordozó, sportülés. Legyen nagy helye a babának a babakocsiban.

- 4 nagy kereke legyen. Nem tudom melyik a jobb a tömör vagy a felfújható? Eléggé rosszak nálunk az utak.

- Családi házban lakunk, szóval nem kell emeletre cipelni, nem fontos, hogy kicsire lehessen összecsukni.

- Ára olyan 100 ezer körül legyen és unisex szín érdekelne elsősorban.


Köszönöm előre is! :)


2013. szept. 17. 05:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez milyen szerintetek? Lánynak és fiúnak is bevállalható?


[link]

2013. szept. 17. 05:57
 2/7 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy nem jó kocsi, akkor a raf-pol kilőve...
2013. szept. 17. 06:04
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez?

[link]

2013. szept. 17. 06:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Testvérfellépőt is szeretnék, de az mindegyik babakocsihoz jó?!
2013. szept. 17. 06:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Baby Merc Q7 Exclusive

Nagy kerekes.vázon cserélhető elemek : mózes,hordozó,sportrész

Testvérfellépő vehető hozzá

Sok színben van..97 ezerért vettük

2013. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a Raf-Pol?
2013. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lengyel babakocsik vackok, nekem is volt vele tapasztalatom !

És tényleg nagyon szar !

Giraffe sh 618 ! Nagyon szerettem , mi is családi házba lakunk, rossz terepen használjuk , de nagyon jól bírja azt is ! A kisfiam januári , szóval mikor a mózeskosárt vettük , akkor hideg volt overál volt rajta, plusz kókuszpólya , és még egy vékony pléd is rajta volt , és még így is a lábzsák simán ráfért. A csomagtartója , hogy erről is beszéljek , nagyon nagy nálunk 3 tesó van szóval táskák is simán bele férnek ! A babahordozó is nagyon jó , én nagyon szerettem , nem túl nehéz, de annál jobb ! Tényleg sokszor csak azt van időm rám tenni a vázra , de abba is jókat tud aludni !

A sport rész : Teljesen dönthető, tényleg szép tágas ez is , most a bundazsákkal együtt is bőven elfér benne a kis vas gyúrom most 9 kg szóval tényleg nagy fiú , és bővem elfér benne !

Én nagyon szerettem a karját is tényleg nagyon könnyen lehet tollni akár egy kézzel is !

[link]

[link]

Bundazsák

2013. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!