Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 4 hósnak érdemes még pihenőszé...

4 hósnak érdemes még pihenőszéket venni? Átlag hány kilóig jók ezek a pihiszékek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, az én majdnem 5 hónapos kisfiam nagyon szereti, a miénket 9 kg-ig, illetve 6 hónapos korig lehet használni, de pont valamelyik nap néztem a neten, hogy vannak nagyobb súlyra tervezett székek is, szerintem addig érdemes használni, amíg a baba nem tud stabilan ülni
2013. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ódzkodsz a használt holmiktól (Vatera, Teszvesz), akkor érdemes. Újonnan már inkább nem, mert annyira nem használnátok ki. A miénk Fisher Price-os és 11 kg-ig használható. Mondjuk 10 kg-nál már igencsak lesüppedt.
2013. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én 4 hósan már nem nagyon tudtam bele tenni, egyszerűen nem maradt el. Jobban elvolt, ha letettem a szőnyegre, próbált a játékok után forgolódni, kúszni-mászni. Ált 9 kg-ig vannak, de van olyan, a mi 12 kg-ot is bír. Inkább játszószőnyegen, vagy bébitornázón gondolkoznék, esetleg egy függő hintán, oda akaszthatsz játékot is neki.
2013. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még talán meg marad benne ha nem az aktív babák közé tartozik. De az én kisfiam kb. 5 hos kora körül mindent elkövetett hogy kijusson belőle. Mi már csak arra használtuk hogy ameddig nem tudott egyedül ülni addig abban etettem
2013. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!