Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttnek milyen pelenkát...

Újszülöttnek milyen pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés
Először csak egy kis csomag 2-5 kg-ost szeretnék, aztán majd alakul, de milyen márkából?
2013. szept. 24. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk a Libero vált be mindkét gyereknél
2013. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pampers new born. Nekünk ez vált be, pisi, kaki nem folyik ki belőle + kibírja az éjszakát is átázás nélkül :)
2013. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a huggies volt a legjobb a 2-es 3-as méretben, mindkét gyerkőcnél bevált, pedig az egyik nagyon véznácska volt, a másik meg egy hurkagyurka.
2013. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

En a baratnomtol kaptam egy par darab ujszulottes meretet. A majdnem 4 kilos babajaval epp hogy 1 hetig hasznalta csak. A markaja pampers. En vettem egy 1es meretet a pampersbol 4tol 6 kgig van. Ez 210 darabos. Egyenlore bontatlanul hagyom ha megsem jonne be a pampers akkor kicserelem.

2013. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Újszülött korától kb. 1 éves koráig a Huggies vált be a legjobban.
2013. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
DM-es saját márkásat vettem,jól bevált.
2013. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg, hogy kisfiu, vagy kislany lesz-e. A lanyoknak jobb a pempers, a fiuknak allitolag a libero. En elso ketteonel new bornt vettem, de masodszorra csak a legkisebb csomagot. Most az sem biztos, hogy veszek new bornt, mert ha o is 3,5 kg felett lesz, akkor a 2-es pelus is jo lesz neki hamar.
2013. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tobbfelebol vettem a legkisebbkiszereleseket, majd meglatjuk melyik jon be...
2013. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pampers newborn-t vettünk mi is, de csak egy csomaggal használtunk el, utána premium care-t és Rossmannos pelust használtunk/használunk
2013. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!