Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyan hordozóba akkor beletehe...

Olyan hordozóba akkor beletehetem amiben "béka" pozícióban van?

Figyelt kérdés

Tehát így szétterpesztett lábbal, hogy a térdétől lóg ki igazából.


Kaptam egyet, nem ilyen kendő, vagy anyag, én kengurut mondok rá, de ebben ilyen terpesztősen van a gyerek. Akkor az jó? A leírása szerint "boldog csípők" (happy hips) avagy "béka pozíció" amiben van benne a baba.


Én ilyen kendőket nem szeretnék használni, kötögetni, vajon jól sikerül-e, az mei tai vagy mi meg nekem annyira nem tetszik, inkább ezek a párnázott dolgok. Szóval, ha úgy áll benne a gyerek akkor jó?


2013. szept. 26. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre így nehéz válaszolni, az sem, mindehogy a háta, hogy van benne.
2013. szept. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki. (nem én vagyok a képen, még meg se szültem nem tudom bemutatni a sajátomon :) )

2013. szept. 27. 02:40
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Hàt ez nagyon nem jò. Nem jòl tartja a hàtát. Èn sem akartam a mei tait, de még mindig a legjobb ha az ember nem akar a kendővel szenvedni.
2013. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mekkora a babád? Azon is múlik, melyik hordozó a számotokra a legjobb.

Nem kell megijedni a mei tai-tól. Annál nem tudod elrontani a terpeszt, mert adott. Ha viszont nagyo modellt választasz, akkor lehet túl terpeszt benne a babád.Az sem jó.

Nemcsak a csípőre kell figyelni, hanem sok minden másra is egy hordozónál. Ha még pici a babád ajánlom a rugalmas kendőt, azt nem nehéz felkötni, ha már legalább 3 hós, akkor mei tai. Ha meg már ülni tud, akkor lehet csatos hordozót.

2013. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttnek ez nagyon nem jó, egyáltalán nem tartja C pozícióban a gerincét.
2013. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor egy ilyen mai tait nem tudok úgy elrontani, hogy baja legyen tőle?


Nem akarom rögtön hordozni, azt nem tudom elképzelni, hogy egy egész ilyen icipicikét bedugjak egy kendőbe, meg nekem még baba se volt soha életemben a kezembe, úgyhogy el se tudom képzelni, hogy valamibe rögtön beletegyem, amiben nem fekszik, de későbbre jó lenne, sok jót olvasok, meg ha így elképzelem azt is, hogy elmegyünk ide-oda, néha minél kevesebb helyet foglalnánk, annál kényelmesebb lenne.

2013. szept. 27. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak lenni babás vásárok, kiállítások. Vannak hordozós klubok is. Ezeken a helyeken lehet találkozni hordozósokkal, sokat tudnak segíteni.

Ha nem szeretnél rögtön hordozni, akkor majd jó lesz a mei-tai v. csatos hordozó.

2013. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!