Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik utósülést ajánlanátok,...

Melyik utósülést ajánlanátok, ami meteniránynak háttal beköthető és biztonságos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olvasgatok , nézelődök , de nem tudom melyik lenne jó. Kisfiam 11 kg 9 hónapos , tehát mindenképp menetiránynak háttal beköthető ülést szeretnénk. Lehetőleg olyat aminek a töréstesztje is jó , megbízható. És nem mellékes szempont , hogy ne horribilis összegű legyen. Köszönöm a válaszokat.:)

2013. szept. 27. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nania ülést ajánlom

0-25 kg-ig használható

0-9 kgig menetiránynak háttal, 9 kg-tól szembe

12 ezerért vettük :-)

Bár ha 11 kg ,és 9 hós a babád akkor már nem háttal kellene ültetni

2013. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A válaszom erősen elméleti jellegű lesz csak. Elméletben tudom, hogy léteznek ilyen ülések, de én a maga fizikai valójában sem használatban sem boltban nem láttam még ilyet. (vagy csak nem igazán figyeltem) Erősen behatárolja a lehetőségeidet, hogy itthon egyáltalán mit forgalmaznak az ilyen típusú ülésékből, illetve, hogy egy most 9 kilós gyereknek pl. érdemes-e 0-13 kilóig szóló ülést megvenni. Valahol olvastam, hogy a VOlvó forgalmaz ilyan saját márkás üléseket itthon, annak a töréstesztje is biztos, hogy jó csak gyanúm szerint az ára is hatszámjegyű lehet.
2013. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én 0-25 kilósat, vagy 9-18/25 kilósat vennék. olyat, amit lehet menetiránynak háttal is bekötni. én több helyről is azt hallottam, és itt válaszolók is azt írták korábban, hogy a Nania a leggagyibb, legolcsóbb, legkevésbé biztonságosabb gyerekülés, ami arra jó csak, hogy a rendőr ne büntessen meg. bocsi az 1. válaszolónak!

korábban én is tettem fel hasonló kérdést.

nekem ezt ajánlották: [link]

2013. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 2.! Én sem nagyon láttam még ilyen autósülést , nem véletlenül tettem fel a kérdést:) Nem 13kg-ig terhelhetőt szeretnénk. Én úgy tudom ,hogy másfél éves korig de minimum 1évesig az a legbiztonságosabb ha háttal utazik. Ugyan ezeket olvastam a Nania-ról. Mi is azt akartunk de elbizonytalanodtam így inkább megkérdeztem:) 3.válaszoló: Nektek ilyen van? várom a további válaszokat
2013. szept. 27. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
még nem vettük meg, de tervezem. nekem jónak tűnik. biztos lenne ennél jobb is vagy 1000, de nekünk ez az árkategória engedhető meg.
2013. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ÉRdekes hogy így vélekedtek a Nania-ról

Mi is azt vettük.. Babaszafari boltban,ahol azért a gagyi,legolcsóbb üléseket árulják

De hát kinek a pap,......

0-25 kgig használható,szóval megéri

2013. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

* nem a gagyi.....

:-)

2013. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Háttal beköthető és szembe is, nekünk ilyen van: Concord Ultimax.


Nagyon jó ülés, mi szeretjük, nem egy olcsó darab. A lányom vékonyka, simán elfér benne, nem tudom, nagyobb babának milyen.


Ja 0-18as.

2013. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ADAC tesztjén az összes Nania megfelelő minősítést ért el :) Ettől függetlenül nekem nem jött be, mert úgy láttam, nem védi eléggé a gyereket. Szerintem ültesd bele, és utána dönts.
2013. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi 5 hónapos korban kénytelen voltunk autosülést váltani , mert elég nagy babám volt ! Nagyon szerettem, és nagyon jó a töréstesztje is! A legjobb gyerekülések egyike!

[link]

2013. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!