Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek quinny buzz babakocsija...

Akinek quinny buzz babakocsija van. A sportrész kialakítása hasonlít egy hordozóéhoz?

Figyelt kérdés
Mert kisfiam 3 hónapos a mózest nem szereti mert nem lát ki,a hordozóban viszont nagyon imád lenni.A mi kocsinknak viszont nem úgy dönthető a sportrésze ahogy pl.a quinnynek.
2013. okt. 8. 08:28
 1/7 petera6 ***** válasza:
Nem igazán. Én úgy tudom, hogy csak ülni tudó babát szabad beletenni a sport részbe. Még nem használtam, mert még csak 3 hetes a lányom, de szerintem 3 hónaposnak még nem lesz jó. Rövid utakra megteszi a hordozó, hosszabb sétán sajna feküdnie kell a babának :)
2013. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposnak nem ajánlom,kagyló ülése van,nem lehet vízszintesre dönteni.Illetve az egész ülés "billen",nem csak a támla.Nekünk az volt,most adtam el.Mi később kedtük el használni akor már tudott ülni a fiam.
2013. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most szeretnék venni egy quinny kocsit. Tényleg olyan jó,mint mondják? Tényleg könnyű kinyitni? Mik a tapasztalataie
2013. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petera6 ***** válasza:
Kinyitni konkrétan nem kell úgymond, mert a hidraulika nyitja :)Becsukni két kézzel lehet csak, de az is egy mozdulat. Én idáig csak mózessel és hordival használtal. Szerintem brutál jó. Néha 1-1 terepre (útfeltúrás) is rámentünk, és nem esett szét, a gyerek sem hullott ki belőle. 1 helyben megfordul, ami nekem számít, mert nem nagy a lakás + liftezünk is. Összességében nekem bejött, bár még nem használom hónapok óta.
2013. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mostanában szeretném beletenni a kisfiamat,csak attól tartok a hordozó után a síma sport részt nem fogja szeretni.
2013. okt. 9. 11:02
 6/7 petera6 ***** válasza:
jajaa, értem, hogy mire kérdezel akkor :) Kicsit olyan igen, mint a hordozó. Igazából, mint a sportautókban a kagylóülés. Én azt látom, hogy szeretik a gyerekek, sokszor láttam már alvó babát is benne, nem zavarja őket, hogy nem fektethető.
2013. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,hasonló. Ha veled szemben van a baba,akkor amúgysem lehet teljesen ültetősre dönteni,csak amolyan "hordozósra". Szerintem szuper kocsi,nagyon könnyű ki-be csukni,a pumpálható kerekek végett pedig szuperül lehet vele menni terepen. Hátránya,hogy minden kiegészítőt külön (és drágán) kell megvenni hozzá,kicsi az alsó pakoló kosár,alig lehet beletenni valamit. Egyébként jó kocsi,mi szeretjük.
2013. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!