Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Felfújható kerék vs. Tömör...

Felfújható kerék vs. Tömör kerék! Melyikkel járok jobban, ha nem kifejezetten földesúton, hanem mondjuk térkövön tolnám sokat a babakocsit? (az szerintem jobban ráz, mint a földesút)

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A felfújhatós szerintem jobb macskaköves útra, mert az jobban csillapítja a rezgést, mint a tömör.
2013. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fújhatós kereket javaslom.

Nekünk is változó az útviszony.van ahol lebetonozott,homokos,macskaköves

A fújhatóban az a jó hogy ha puhábban hagyod akkor nemráz,illetve nem érezni a gödröket,görönygyöket..ha keményebbre fújod akkor ugye jobban érezni..

Ha tudod ,van a környezetedben babás barát próbáld ki az övékét

ÍGy lesz hasonlítási alap

2013. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
A tömör nem lyukad ki és ha jó kocsit veszel akkor a rugózása is megoldott.
2013. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk itt a városunkban nagyon sok a macskakő.

És amúgy én szeretek a folyópartunkon, a strandon stb. sétálni is a földes úton.


Tehát mindenképpen körültekintően kellett választanom.


Mi felfújható gumikerekű babakocsit vettünk. és nem bántam meg egy percre sem. Hihetetlen jó rugózása van a kocsinak amúgy is, de a kerekei azok a hab a tortán.

Irtó kényelmes a gyerkőcnek, hatalmasakat alszik benne.


Sokszor elnézem ezeket a habszivacs vagy műanyag (?) kerekes babakocsikat amiket tologatnak az anyukák, szegény gyerek csak rázkódik benne.

Az enyém szinte meg sem érzi az útviszonyok különbségét.


Ja és arra ne hallgassa aki azt mondja hogy kilyukad a gumikerék. Ez hülyeség! Ugyan már miért lyukadna ki? A biciklikereked se lyukad ki olyan egyszerűen.

Nem tolod bele üvegszilánkba ez evidens, de ennyi.

Az enyémnek semmi baja az égvilágon, pedig már 10 hónapja nyúzzuk. megyek én vele mindenféle terepviszonyok közt és mondhatom tökéletes!

2013. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dreigang ***** válasza:

Nekünk felfújhatós van, de csak akkor csillapítja az apróbb rázkódást, ha nagyon puhára van nyomva (pedig közel 30 cm átmérő). Ami igazán jó, az a lengéscsillapítós lágy rugótag (a miénken erős a rugó, így az csak akkor nyomódik össze, ha billentjük a kocsit egy akadálynál: akkor meg minek?:-().

Térkövön (ált. rosszul van lerakva) laposra fújt vagy sem alig

érezni valami csillapítást.

Szóval ami jó:

- nagy kerék

- felfújható

- megfelelően érzékeny, csillapított, külön rugózás a vázon

2013. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen fajta van nektek?
2013. okt. 11. 22:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok, a márkára lennék kiváncsi. Én ugyanis teljesen tanácstalan vagyok! Előre is köszi.
2013. okt. 11. 22:27
 8/8 Dreigang ***** válasza:

Bebetto-ból a Nico típus, kb. 60 e Ft.

Egyszerű fixálni a hátsó kerekeket, mert közös tengelyen vannak, viszont éppen ebbe a tengelybe akad bele a lábam, ha tolom. Van a márkának olyan típusa is, amelyiknél a hátsó kerekek között tengely helyett nagy hely van és lengéscsillapítós, érzékeny a rúgója.

2013. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!