Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki mit tud nekem mondani...

Ki mit tud nekem mondani Olaszország, Gorizia városáról? Milyen lehet ott élni? Maga a város nem csúnya régies de nekem ez kifejezetten tetszik. Szeretnék oda költözni. Véleményeket kérek

Figyelt kérdés
Csak normális kommenteket ha lehet. Köszönöm
2012. nov. 17. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam ott átutazóban. Nekem nem volt bajom, tényleg hangulatos kisváros, és a nagyobb helyek (Udine, Trieszt) sincsenek elérhetetlenül messze. Szlovénia nagyon közel van, ez még annyiból jó is lehet, hogy esetleg ott bizonyos dolgok olcsóbbak picivel. Magyarország sincs túl messze, ha rokonlátogatásra haza akarsz jönni. Egyetlen problémás dolognak a munkavállalást tartom, mert ilyen kisvárosokban érthetően kevesebb munkalehetőség van, és a helyiek zárkózottabbak mint a nagyvárosokban, kevésbé hajlandóak felvenni egy külföldit. Ráadásul szerintem Szlovéniából is járnak át dolgozni.
2012. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod nagyon kedves vagy!! Mindenben igazad van egyébként kicsi város és nehéz munkát találni főleg egy külföldinek pl: nekem. Ha nem is költözöm oda de elmegyek nyaralni mindenféleképpen már csak egy dolog miatt is... :)
2012. nov. 18. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!