Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chicco ponee xs vagy simplicit...

Chicco ponee xs vagy simplicity? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora gyereknek kell és milyen célra keresel kocsit?
2013. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 évesnek városi közlekedés buszozással
2013. okt. 16. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Kényelmi szempontból,mármint a gyerkőc számára a simplicity jobb, nekünk az van, de megnéztem a ponee-t a neten, az jóval szűkebb. Súlyra nem igazán tudok neked segíteni, én csak a kocsiba emelgettem, ugye gyerek nélkül,de úgy abszolút vállalható, nem nehéz. Én a kettő közül ránézésre ismét a simplicity-t választanám.
2013. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Off: a Ponee-t még gyártják? Vagy használtakat néztél? Mert én ha jól tudom, a ponee egy sokkal régebbi fajta. Ha nem akkor bocsi. Egyébként szerintem is inkább simplicity, sokkal jobbnak tűnik. Meg két ismerősömnek is volt, és nagyon meg voltak vele elégedve. Télen is jól ki tudták használni.
2013. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Használtakat néztem. Akadnak nagyon jó állapotúak mindkettőből.
2013. okt. 17. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:

A ponee-t ugyan nem ismerem, de simplicity-ik volt, kiszolgálta mindkét gyereket, nagyon-nagyon szerettem, nem vennék másfélét most sem!

nagyon könnyű kocsi, könnyen is kezelhető, mégis iszonyat strapabíró. tömegközlekedést, havat, sarat, mindent kibírt, még úgy is, hogy nekem 17 hónap van a gyerekeim között és a nagyobb gyakorlatilag a kosár hátsó peremén állva utazott az esetek többségében, tehát tesófellépőként használtuk holott ilyesmire nem lett tervezve, és se a rugózása, se a vasak-illesztések stb sehol nem sínylették meg...

egyetlen hátrányát fedeztem fel csak az évek során, de ez egy átlag gyereknél nem is merül fel... a fiam irtó nagy baba és kisgyerek, értsd: fél évesen akkora volt kb mint a másfél évesek, másfél-két évesen mint a 4 évesek stb. ezidőtájt - mivel téli gyerek - az anorákban beöltöztetve már szűkösen fért a babakocsiban, és pl a vállpántos hevedere a biztonsági övnek már rövid is volt. De egy átlagos méretű gyereknél ezek a gondok nem jönnek elő...

2013. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!