Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-18 kg vagy 9-36 kg kategóriá...

Sziszi1118 kérdése:

9-18 kg vagy 9-36 kg kategóriát válasszam 9 hónapos kislányomnak, aki 77 cm és 10 kg? Römer hordozója 13 kg-ig van, de mégis nagyon szűkös neki, ha jön a rossz idő, több ruha, akkor már esélytelen.

Figyelt kérdés

A két tippem a köv.:

[link]

[link]



2013. aug. 13. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Én 9-36 ig vettem.nem bántam meg. Felesleges megvenni a 9-18 ig kb 1 évig (se) használod mert kilog belőle.
2013. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ettől féltem én is, hogy túl hamar kinövi majd, csak ott motoszkál bennem az is, hogy egy gyerekülés ugyanolyan biztonságos neki is, mint egy 36 kg os gyereknek...
2013. aug. 13. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem ne vegyél neki 9-36-os kategóriás ülést,mert mint Te is írtad, hogy az nem olyan biztonságos Neki. Túl nagy súlyt ölel át.

Mivel látom nem a legolcsóbb üléseket nézegeted, ezét had ajánljak neked egy másikat: [link]

Nekünk ez a márka van, csak a Comfort. Ugyan az a két ülés, csak amit belinkeltem Neked, azt menetiránynak háttal is bekötheted. És a kislányotoknak még úgy kéne utaznia, mert egy esetleges ütközéskor sokkal jobb Neki háttal. [link]

A mi kislányunk most 2 és fél éves, és még sokáig jó lesz neki magasságra is ez az ülés, mivel a fejtámláját nagyon meg lehet emelni.

2013. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,


mi is ezen vaciláltunk. A 9-36 nyert. Belepróbáltuk a gyereket és egyértelműen kellett a nagyobb. Eleinte szűkítővel kell használni, viszont a 9-18-ból nagyon hamar kinőtt volna, mert hosszú gyerkőc... szerintem próbáljátok bele ti is, ha tudjátok.

2013. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A lecseréléssel várok amíg lehet, de azért elmegyünk egy bababoltba kipróbálni, hogy mégis melyik mekkora és hogy fér el benne a kicsi.

A 2.-nak: A Besafe is jó, de mi dönthető ülést szeretnénk majd. Egyébként a cikk nagyon hasznos. Köszönöm.

2013. aug. 15. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: A Besafe dönthető ülés, három pozícióban. És örülök, hogy hasznosnak találtad a cikket.
2013. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,dönthető. Valahogy ezen átsiklottam :) Még nem voltunk kipróbálni egyiket sem,de felírom a kipróbálni valók közé a besafe-t is. Köszi
2013. aug. 20. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy latom, meg Magyarorszagon sem tul elterjedt, hogy a kisgyerekeket 1 eves koron tul is hatra fele nezo ulesben a biztonsagosabb szallitani. Az USA-ban 2 eves korig, a Skandinav orszagokban 4 eves korig kotelezo pedig (Igen, a gyerek bele fog ferni, az ules ugy van kialakitva). Az Egyesult Kiralysagban most szeretnek a korhatart kitolni.


Ha tudsz angolul, ezt olvasd el: [link]


Latok olyat is a linkek kozott, amit hatra is lehet forditani. Az jo. Mindenkepp olyat vegyel. :)

2013. aug. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!