Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maxi Cosi Mura 3 vagy Quinny...

Maxi Cosi Mura 3 vagy Quinny buzz 3?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h melyiket válasszam,
2013. okt. 17. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk buzz volt,nem rég adtam el.Imádtam egyébként csak sok helyre nem fértem be a széles hátsó kerekek miatt,baromi nehéz volt(11kg)+a gyerek.A mura még nehezebb.
2013. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor melyik könnyű kocsi?
2013. okt. 17. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezekben a kocsiban a súlyuk miatt nem gondolkoztam.A casualplay kudu mellett döntöttem. Nagyon stabil és 9,7 kg az ülőrésszel együtt.

a

A másik az ABC dedign cobra vsgy msmba lett.volna, de nem tetszett annyira és 11 kg körüli a súlya. Mindezeket úgy vettem figyelembe,hogy 3 funkciós kocsiban gondolkoztam. Sima esernyő kocsiban van ezeknél sokkal könnyebb is, de újszülöttnek 3 funkcióst akartam

2013. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi mind a 2 használtuk , de én a súlya miatt adtam el őket viszonylag hamar.Nagyon nehezen közlekedtem vele, mivel marha nehéz volt, mi ezután egy Peg Perego pliko p3 vettünk na az tényleg jó. Könnyű még is jól kezelhető, tágas babakocsi
2013. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maxi cosi mura 3 lett :))
2013. okt. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!