Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nandu hordozó kendővel kapcsol...

Ananke kérdése:

Nandu hordozó kendővel kapcsolatba vannak tapasztaltaitok?

Figyelt kérdés
Hol érdemes venni?Vagy tudtok ajánlani,mert szeretnék venni,amit már születéstől szinte lehet használni.Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 20. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vaterán vettem. ebből a márkából használtat érdemes venni, mert már be van törve. én szeretem nagyon, bár már mei tai t használunk, így a kendőnk már mincs használatban. de nagyon jó szolgálatot tett az első hónapokban.
2013. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Használtan vettem én is,szerettem,de mikor egy márkásat(didymos) kipróbáltam-hordozóklubban kaptam kipróbálni-onnan rájöttem hogy azzal mennyivel könnyebb kötni,és rájöttem hogy a nanduval miért ment nehézkesen.
2013. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerőstől kaptam gyakorlatilag újonnan, eleinte nagyon nehéz volt vele dolgozni, mert merev volt és kemény. De miután betört, a legjobb barátom lett. Erős, biztos érzést nyújt.

Mellette van egy Didymos Indiom is, az valóban sokkal simulékonyabb darab, szellősebb, puhább (a kicsi pucér térdhajlatát nem vágta, bár ez csak a nyári időszakban szempont), könnyebb kötni.


Most, hogy a kisebbikemet Manducában viszem, a Nandu kendő átlényegült szobai hintának, a gerendára akasztottuk egy tűzoltó karabíner és pár méter kötél segítségével. A 35 kg-s unokahúgomat is elbírja. :)

2013. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. okt. 22. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!