Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legjobb 3 in1 (...

Melyik a legjobb 3 in1 ( mózes, hordozó, autósülés) babakocsi? Árban max.140 000 Ft, amit kiadnék érte. Kisfiúnak milyen színben ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, annyi féle van!
2013. okt. 9. 14:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi:mózes, hordozó, sportülés!
2013. okt. 9. 14:55
 2/11 anonim ***** válasza:
A miénk Fenix, elég jó, strapabíró és jóval olcsóbb az általad rászánt összegnél. A hordozót nagyon szeretem mert nem görnyed benne a baba, elég döntött, szinte fekszik benne. Egy nagy hátránya, hogy csak úgy tudod a tolás irányát változtatni, ha leemeled a mózest, és ez nem olyan könnyű, pláne ha már nagyobb a baba. Már inkább olyat választanék, ami egy karmozdulattal vált irányt, akár menet közben is. Mert így tudsz igazodni szélhez, napfényhez. Színben viszont semlegeset, pl. zöldet, sárgát, lilát választanék, mert az passzol ha amásodik baba lány lesz, vagy eladni is könnyebb később.
2013. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, inkább sötétebb színt, hogy ne legyen kényes, mert elég macerás tisztítani
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát én a Fenix-et semmiképp nem javaslom, főleg ha többet is tudtok áldozni rá. Neten néztem, tetszett, utána a boltban már nagyon megváltozott a véleményem, nagy batár, nehezen lehetett lavírozni vele a többihez képest, az eladó sem ajánlotta, azt mondta a legrosszabb babakocsi a boltban...


Én az ABC Design babakocsikat ajánlom, mind nagyjából a meghatározott kereted körül van, és felsőkategóriás babakocsi, bármelyiket választod, jól döntesz, szóval csak az ízlésed határozza meg, 3 vagy 4 kerekűt szeretnél pl, melyik szín tetszik. A többivel nem lesz gond. Nekem 3 részesek közül a Mamba és a Cobra tetszik egyébként. De a legjobb, ha megnézed személyesen. Nagyon könnyű tologatni, fordulékony, nagyon szuper. Én szeretem ha minél nagyobb a bevásároló kosara, mert az nagyon praktikus tud lenni...


[link]

2013. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
graco symbio
2013. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
140 ezer alatt én is az Abc design-t ajánlanám. Nekem is ez volt az egyik befutó, de végül mást vàlasztottam.
2013. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego van. Nagyon szeretem! A mózes kényelmes, a hordozónak jó a döntése, így a kocsiban is jókat alszik!Most már a sport részt használjuk és nagyon meg vagyok elégedve! Majdnem teljesen dönthető a háttámla, a napvédő tetőt nyáron teljen le tudtuk hajtani, így a babánk szemét nem sütötte a nap! Keskeny, ami nagyon jó volt olyan üzletekben, ahol keskeny az ajtó és be tudtam, menni vele! Az alsó pakolórész is nagyon jó! Most akciósan láttam a Brendonban. Mi aokat megnéztünk, de a legtöbbel az volt a baj, hogy batár nagy volt..... http://www.youtube.com/watch?v=uHjjo1aAOpM
2013. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Quinny Buzz 3 - álom könnyű tolni, magad fele is tudod fordítani a sport részt, később látod, mikor eszik a baba vagy szél ellen. A Per Peregosnak úgy tudom nem lehet magad fele fordítani a sport részét. A váz magától föláll egy gombnyomásra a hidraulika miatt és midösszesen 6 kg, azt is vedd figyelembe, kocsiba ki-be pakolni.
2013. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az ABC Designnek nehezebb és nagyobb a váza, amúgy az is jó.
2013. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!