Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek...

Milyen babakocsit vegyek februári babának?

Figyelt kérdés
Árat nem írok, mert minden lehetőség érdekel.
2013. okt. 22. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Jò zárt legyen.
2013. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyat aminek van mélykocsi(=mózes) része (is).

Az eléggé zárt, nem fog megfázni, és újszülöttet úgyis csak vízszintesen fektetve lehet tolni.

2013. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a januárinak Bergon q12-t veszek.
2013. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi is néztüka bergon q12-őt nagyon jó de végül anmar hilux-ot vettünk az olcsóbb volt egy kicsit nem bántuk meg nagyon jó kocsi már a sport részt nyűjjük 14 hónapos a fiam
2013. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Február elején fogok szülni, Britax B-smart 3 babakocsit vettünk, puha mózessel.
2013. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy melyek a legfontosabb szempontok.


Nekem a súlya volt lényeges, mert 2. emeleten lakunk lift nélkül, emellett kombinált kocsit szerettem volna. Tehát mózes, hordozó, sport résszel.


Ezeken belül szűkítettem arra ami praktikus és tetszik is. Végül 2 kocsi maradt. Az egyik az ABC design Cobra v. a Casualplay Kudu 2013


A Casualplay mellett döntöttem. Kicsit drágább, mint az ABC, de nekem sokkal jobban tetszik és sokkal masszívabb, erősebb kocsi. Egyébként ehhez lehet kapni olyan hordozót is, ami egyben mózes is, de mivel téli babám lesz, ezt a lehetőséget elvetettem. Ha tavaszra vagy nyárra szültem volna, akkor lehet, hogy csak a sport kocsit és a mózesnek használható hordozót vettem volna csak meg.


Ha a súly nem lett volna lényeges, akkor még a Maxi Cosi Mura és a Quinny mood is számításba jöhetett volna. Bár a quinny háttérbe szorult, mert sokan írták itt, hogy a kagylóülésben nem tud a baba aludni. Pedig ez a kocsi tetszett nekem leginkább. olyan, mint egy űrhajó :))


A Casualplay nem olyan feltűnő kocsi, de nagyon minőséginek tűnik.

2013. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,én márc elején fogok szülni,mi Espiro Atlantic-ot veszünk!
2013. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Graco Evo-t vettünk. Mózes, hordozó, bundazsák, esővédő minden benne volt :)
2013. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!