Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a különbség a Cam és a...

Mi a különbség a Cam és a Neonato babakocsik közt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. okt. 26. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem igazán tudok válaszolni, de azért leírom a tapasztalatomat. A Neonato kocsik olcsóbbak (én úgy láttam általában) a CAM pedig egy drágább kategória. Olyan ez mint a rossmanos pelenka és a Libero pelenka, pelenka mind a kettő, jó mind a kettő, de azért a Liberó csak tovább bírja mint a rossmanos, csak puhább stb. Mi kaptuk a CAM X3 babakocsinkat, már 2 gyermeket kiszolgált és mikor megkaptuk úgy nézett még mindig ki mint ha most vettük volna újonnan. Nagyon könnyű irányítani, minden porcikája szétszedhető és minden eleme tökéletesen működik alig van elhasználódva. Nagyon szeretjük és mi is úgy tervezzük, hogy mind a 2 gyermekünket (esetleg három) ki fogja szolgálni. Ilyen Neonato babakocsit kb. fél éve láttam először azért akadt meg a szemem rajta mert olyan mint a CAM, de ez még sem az volt. Kipróbálgattam ott a boltban, hogy vajon mi a különbség, de ennyiből én nem tudtam leszűrni, hogy ennek nagy hibája lenne, szerintem kicsit nehezebb mint a CAM és kicsit nehezebben irányíthatóbb mint a mi kocsink, de én ott a boltban nagy különbséget nem találtam a kettő között, és azt sem tudom meg állapítani, hogy évek alatt esetleg ez jobban elhasználódik-e.
2013. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal ugyanaz a cég, de hogy mi a különbség (már ha van), azt nem tudom.
2013. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a boltban megkérdeztem és azt mondta az eladó, hogy a Camnek a prémium kategóriás kocsijai a Neonato-k. Bár szerintem a CAM jobb, uh nem értek vele egyet, de elvileg ennyi. Egy cég két célközönség.
2013. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mindkettő. A NeoNato klasszisokkal jobb minőség, jobban kezelhető, jobb anyagösszetétel, tartósabb, strapabíróbb. A CAM-unk egy máglyára való romhalmaz volt, nehezen irányítható, nem túl jó minőség.
2015. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!