Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kombi és a...

Mi a különbség a kombi és a multifunkciós babakocsik között? Milyet érdemes venni? Raf pool kocsikról vélemény? Bár ebben sem látom a különbséget, pl egy king és egy magnum között. Csak az árban.

Figyelt kérdés
Mire figyeljek vásárlásnál? pl Milyen kerekei legyenek? felfujható v nem? bolygósítható vagy nem? Merev falu mózese legyen vagy textil?
2013. jan. 5. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy részére tudok válaszolni: mózesből én biztos, hogy a merevet választanám; ha nem lenne bolygós kerék, akkor meg is bolondulnék, és nekem a felfújható kerék jött be jobban. Én a kerekeknél még arra figyeltem, hogy viszonylag nagyok legyenek, és semmiképp nem akartam olyan kocsit, aminek szorosan egymás mellett van két kereke. Úgy gondolom, hogy azt hóban nagyon durva lehet tolni, de ezt nem tudom, hogy tényleg úgy van-e.
2013. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyenünk van , én nagyon szeretem . Ugye kiskorába még a mózest használtuk nagyon szeretük , mert tágas . A váz magába nagyon könnyű , bár a gyerekkel is simán elbírtam . Bolygo kereke van :-) Én ezf ajánlom .

2013. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan a raf-pol kocsinknak eltört a váza fél évesen. Elengedte a hegesztésnél... :S Jönnek elő a bajai, nagyon húz balra... Ne vegyél ilyet szerintem.

[link]

Itt elolvashatod, hogy mit tud a King, és mit a Magnum.

2013. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kombi kocsikhoz csak spot rész és mózes vagy sportrész és hordozó van a multifunkcióshoz van mindhárom.

Raf pool kocsik nagyon vacakok.

2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!