Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol lehet letölteni, bébihordo...

Hol lehet letölteni, bébihordozó használati útmutatóját?

Figyelt kérdés

A párom hozott a babánknak kintről egy Concord Ion típusú bébihordozót.Szeretnénk hozzá egy használati útmutatót is,mert ilyenünk még soha sem volt.

Ha,esetleg tud valaki ilyenben segíteni,hogy ezt hol tölthetnénk le,megköszönnénk.


2013. nov. 1. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ahhoz használati útmutató? Rajta van, hogyan lehet a kocsiba kötni, egyébként meg beleteszed és becsatolod a gyereket.
2013. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom.De egy használati útmutató nem is csak ezt tartalmazza,hanem mondjuk,hogy hogyan kell szétszedni,a mosáshoz.
2013. nov. 1. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

itt van: [link]

amúgy 2 perc volt... google a te barátod is.

2013. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy te most tényleg segíteni is akartál,vagy csak azért válaszoltál,hogy fitogtasd a tudásod?!

egyébként,igen,tudom,és próbáltam a googleben keresni,de nekem nem adott fel semmi letölthető értelmes oldalt.

Ja,és a mi bébihordozónkon egyáltalán nincs semmilyen bekötési útmutató,mivel cimke nélkül vette a párom.

S,ha megkérhetnélek,legközelebb légyszíves és ne rajtam töltsd ki a rossz kedvedet.

Köszönöm!

Amúgy,kössz!

2013. nov. 1. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsánat, de kinek van itt rossz kedve??? ezt a részt nem értem....
2013. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!