Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ford fusion hátsó ülésére...

Ford fusion hátsó ülésére hogy fér el 2 gyermekülés és egy bébihordozó? 3 gyerekesek hogy utaztok?

Figyelt kérdés
Nania típusú ülésünk van 2 db, 9-18 kg. és lassan érkezik a kistesó, én úgy látom szinte sehogy nem fér be melléjük a hordozó. Előre nem köthetem, mert a légzsákot nme lehet kikapcsolni.
2012. aug. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a Nánia volt, el is adtam mert úgy sehogy se fért be egyébként opel vectránk van. Vettem egy bébéconfort ülést, egy bébé confort hordozót és egy graco junior nevű ülést (15-36-ost a legnagyobbamnak) így pont hajszálra beférnek.
2012. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkorák a nagyok? Nem lehetne nekik (vagy az egyiknek, ha nem egyidősek) már venni egy 15-36-os ülést? Mondjuk azt is megfontoltan kell kiválasztani, nekünk Cyber Solution X van, ami külméretre kb. a legkeskenyebb az ülések közül, de belül jó tágas, és kényelmes.(És nem utolsó sorban nagyon jó a töréstesztje is).

Muszáj előre is gondolkodnotok, mert idővel a hordozót is kinövi a baba, és akkor jön majd csak a neheze, 3 normál gyerekülést beszuszakolni az autóba. Nagyon kevés autóba fér be 3 normál gyerekülés. Sajnos emiatt a legtöbben ülésmagasítót használnak a nagyobb gyereknek, ami nem véd semmit, sőt, még akár életveszélyes is lehet.

2012. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2,5 évesek, ikrek. Kb. 95 cm magasak még, úgyhogy muszáj még nekik az ülés. ha az első légzsákot kikapcsolhatnánk, semmi gond nem lenne.

A kocsit meg nem tudjuk lecserélni még pár évig.

2012. aug. 18. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A második válaszoló vagyok megint.

Persze, hogy kell még nekik az ülés, pont ez a lényeg, lehet, hogy nem jött le egyértelműen az írásomból, de én nagyon ellenzem az ülésmagasítót-de most nem ez a lényeg.


Az én kisebbik lányom is pont ilyen méretű és ennyi idős volt, amikor átült a Cybex ülésbe. Ez már a következő, 3. (15-36 kg) kategória a gyereküléseknél. 3 gyerkőcnél szerintem nem nagyon tudtok más típusban gondolkozni, mert ennél keskenyebb, de megbízható ülés nem nagyon van. Előbb-utóbb meg úgyis cserélnetek kell ülést (a 9.18 kg már nem sokáig biztonságos egy 2,5 évesnek, nem a súly miatt, hanem mert inkább magasságra fogják kinőni)

Azt nem tudom, hogy az autótokba hogy így is befér-e majd egy harmadik gyerekülés hátra, de próbáljátok ki esetleg egy bababoltnál. Budapestiek vagytok? A Babyoutletben (a Soroksári úton) nekünk megengedték, hogy kivigyük az ülést a saját kocsihoz, és belepróbáljuk.

2012. aug. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!