Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mikor csereltetek le a...

Ti mikor csereltetek le a baba hordozot az gyerek ulesre? Nem tudom eldonteni, mert a 4 honapos babam meg nem ul meg egyedul?!

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 22:48
 1/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Már bőven 9 vagy 10 hónapos volt a lányom, mikor beszereztük az I. kategóriás autósülést. A súlya is eleve ekkor haladta meg a 9kg-t. Amíg nem tud ülni a gyerek, márpedig fél éves koráig még biztos nem fog, addig jobb helye van a hordozóban.
2013. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most. 9 ,5. hónaposan 10 kiló. De csak azért mert vastagabb ruhában nem fért bele rendesen. A Te babádnak még bőven jó a hordozó.
2013. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszike, csak nem tudtam mikor lesz annyi kilo, most 6 kilo, es neha ugy erzem,hogy a hordozoban alig fer el.
2013. nov. 5. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
5 hónaposan tettük 0-18 kg os dönthető autós ülésbe. a hordozóba már nem fért el.
2013. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8 kg volt. 4-es vagyok.
2013. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki még van időnk :) köszi mindenkinek a választ
2013. nov. 5. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

1,5 éves korig háttal kell utaztatni ha addig kinövi a hordozót akkor más háttal beköthető ülés kell neki.

Vastag ruhában tilos a gyereket bekötni.

2013. nov. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyes ajánlások szerint az a 1,5 év már 3. A vastag ruha nálad mit jelent?

Mi 1 évesen raktuk át a 9-18as dönthető ülésbe. Akkor már szépen ült, nézelődött, tetszett neki. Sajna bele kell még szuszakolni a hordozóba valahogy, vagy 0-18as ülés a megoldás.

2013. nov. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 hónaposan még nem kell, hogy üljön. Ne erőltesd a gyerekülést, az enyém kb. 10 hónapos volt, amikor először beletettük. Nem a súlya miatt (vékonyka baba), hanem mert hosszra kinőtte a babahordót, nem volt kényelmes neki.

Szerintem még várj.

2013. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze még mindenképpen várni fogok, meglátom meddig fer el a hordozóban
2013. nov. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!