Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Júniusi baba lesz- nagyon nagyon messze van én tudom, de ez az egyetlen kocsi ami tetszik, még esetleg pöttyös fekete- fehér változat. Buszozni nem fogunk, autoval ritkan fogjuk cipeni ( nagymamához veszünk egy használt kocsit olcsobban) járdán fogunk sétálni, emeletre nem kell felcipelni, mivel a zárhato közös helységben lesz. A gyerekorvoshoz elég elvinni a babát hordozoban, de gondolom egy uj renault clioba belefér ez a kocsi is.



2013. nov. 11. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
borzalmas ronda
2013. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, nincs ezzel semmi gond. Teljesen rendben van. A színe pedig újszülött és csecsemő korban még jobb is, mint a cifra, hisz a fekete és fehér kontraszt az első, amit megfigyel :) De ez mellékes, tényleg. Teljesen rendben van ez a kocsi.
2013. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
állatira jól nézz ki, nekem nagyon tetszik.
2013. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is az anmar a favorit most, nem tetszenek az egy szinű kocsik, mindenképp intásat szeretnénk majd, de van sok féle náluk.
2013. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2013. nov. 11. 17:17
 6/9 A kérdező kommentje:

A másik szerelem :

[link]

2013. nov. 11. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Júniusi baba..nyár.

Akkor miért akarod fekete babakocsiban aszalni ????

Maga a kocsi (első linked) nagyon jó strapabíró,praktikus..a minta elfogadható mert nem a fekete uralkodó

De a másik linken lévő b.kocsin túl sok a fekete

Megne haragudj..de miért tetszik a fekete ? Főleg babának ??

2013. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pöttyös nekem jobban tetszik.
2013. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A fekete pöttyös megrendelve :)
2013. nov. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!