Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Téli babának jó lenne? Tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 15. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik elég zártnak, meg szerintem egy újszülöttnek sem a legjobb!
2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

A mózeses kocsi kinek való,ha nem egy újszülöttnek?


Kedves kérdező,abban az esetben,ha a mózeshez is tartozik zsák,tehát azzal védeni tudod,akkor szerintem teljesen jó!

2012. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pont ilyen van, csak piros-fekete, márciusi volt a babám, most pedig ugyanezt fogom használni a decemberben születendő picikémnek is.Tökéletes! Az ára is jó mert mi 200000-ért vettük újonnan.
2012. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


az enyém ugyanilyen. utolsó voltam.

2012. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A mózes része nagyon kicsi, ha jól bebugyolálod kb 2 hónapig fog elférni benne! És utána? Ültetni fogod a kagylós ülésben? Én meg sem látnám az ilyet.

Ez csak egy divatbabakocsi, mert sokat használni nem igazán lehet!

2012. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért nem kellene ilyen cinikusan válaszolni. :(

Azért tettem fel a kérdést, mert nem értek a babakocsikhoz, első babánk lesz, és fogalmam sincs mire kell figyelni.

Tök jó, Ti kedves cinikus válaszolók úgy születettek, hogy ismertek minden babakocsi típust....

Aki normálisan válaszolt annak köszi! :)

2012. jún. 16. 08:41
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Most mi volt a válaszomban cinikus? Véleményekre voltál kíváncsi, az én véleményem pedig az, hogy az ilyet meg sem látom. Ez csak divatos egyáltalán nem praktikus. Nekem is első baba lesz, őszi-téli és erre az időszakra bizony normálisan téliesíthető babakocsit kell választani (ez evidens szerintem). Pl. szerintem tök felesleges az, hogy a hordozót rá tudd tenni, hisz mire használni tudnád tavasz/nyár lesz, addigra meg már bele sem fog férni. A sport része is majd jövő tavasszal lesz használható, mert egy 3-4 hónapos gyereket gondolom nem ültetsz bele télen.A mózesről már leírtam a véleményem.Ha téli babád lesz szerintem valami ilyen vagy ehhez hasonlóban gondolkodj: [link]
2012. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el kedves utolsó, hogy nem kicsi a mózes, ráadásul teljesen fix, nem csuklik össze-vissza ha felemeled. Nyugodtan be lehet bugyolálni a picit, el fog benne férni! Mire 3-4 hónapos lesz, addigra jön a tavasz is, tehát akkor is kényelmesen elfér benne. Én még fél éves kora után is simán használtam a mózest, mert rengeteget aludt kint az udvaron. Kedves kérdező, a youtube-on sok videót találsz a babakocsiról, írd be hogy Brevi Ovo.
2012. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzés: a kagylós ülésben is lehet fektetni a babát, hiszen hátra lehet dőlteni. Nagyon kényelmes az is, nyáron lecipzároztam a napellenző hátsó részét, így a levegő is jobban átjárta, nem fülledt be a pici. A felső részt pedig bárhova állíthatod, attól függően éppen merről süt a nap.
2012. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy szerintem egyáltalán nem felesleges az,hogy a hordozót rá lehet tenni a babakocsira,mert ha mi autóval megyünk valahova és közben a babám elalszik,ha megérkezünk és babakocsival kell továbbmennünk,csak kikapom ülésestől és rácsatolom a vázra,így nem ébresztem fel! Nem lenne szívem azért felkelteni,hogy átrakjam a babakocsiba!!!


U.i: Mielőtt valaki belekötne,hogy nem egészséges,hogy a hordozóban van,alapvetően pont ezért használom a merev mózest amíg csak lehet,de ilyen elalvós esetekben szuper jól jön a hordozó!!!!!

2012. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!