Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Vennétek ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Britax Verve, ha jól látom. Nem igazán... Nagyon picik a kerekei, a legapróbb járdahibában elakadnak. :( Én inkább mezei ernyőkocsi mellett döntöttem (pedig a quinny zappal sokáig szemeztem...), mert jobb, ha dönthető a háttámla és emelhető a lábtartó - mert még kétévesen is előfordul, hogy beszundít.
2012. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az,én is ezért vacilállok,mert kicsik a kerekek.Na meg ez télen tuti használhatatlan.Pedig nagyon tetszik...
2012. aug. 3. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg, nem tűnik stabilnak
2012. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neeeem!Ezek a kerekek!Pont semmire nem jó.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik egy masszív babakocsinak az biztos. Na igen, téli használathoz sem előnyös.
2012. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekunk pont ez a valtozat volt csak 4 kerekesbe. Britax b mobile 4 volt a neve. Nem szerettuk egyaltalan. A kerekei igaz nem akadtak el de viszont elegge rezgos-razos kocsi volt. Nem tudom jobban leirni de nem rugozott elegge es a gyerek rezgett benne mint egy kocsonya. Aztan a masodik gond a tamlajaval volt. Ha ult benne a kisfiam es elaludt akkor kenyelmetlen volt de leengedni kesz katasztrofa. Egy fem kapcsot kellett osszenyomni izombol es szepen hatraengedni az anyagot viszintesbe. A geyrek mindig felriadt ra es fekve is kenyelmetelen volt. A harmadik gond, hogy csuszkalt benne elore a gyerek. A ham nem tarotta meg rendesen es hiaba volt a labtarton a laba. Orokke vissza kellett huzni mert csuszott lefele. Nem ajanlom de oszinten! 1 honap mulva eladtam es szerencsem volt mert valaki megvette majdnem ugyan annyier mint amennyiert beszereztem.

Ilyen volt a mienk a 4 kerekes:


[link]


Nekunk jelenleg quick smart kocsink van es eg es fold a ketto kozott. Ennek is kicsik a kerekei de nem razza a gyereket, jo kicsire osszecsukodik es meg a repulore is felengedik kezipogyaszkent ha osszecsukod mert annyira kicsi es konnyu.


Mi kulfoldon elunk es az ara ugyan annyi volt mint a Britax (Romer) kocsije megis sokkal jobb. Ezert inkabb ezt ajanlanam ugyan abba az arkategoriaba. Nem tudom, hogy otthon is ugyan ez-e a neve de sokkal jobb minoseg.


[link]


[link]


Egyetertek, hogy a romer/britax jol nez ki, talan jobban is mint a quick smart de nem eri meg az arat szerintem.

2012. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,fájó szívvel lemondok róla.
2012. aug. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!