Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyat lehet hogy baba autósülé...

Olyat lehet hogy baba autósülés huzatot varratni varrónővel?

Figyelt kérdés
ha mondjuk leszedem a huzatot és viszek anyagot.

2013. nov. 12. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy varrónő mindent megtud varrni.
2013. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyerekülést azért nem olyan egyszerű varrni.

[link]

2013. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nekem úgy kellett vonla -hogy leveszem a régit és annak a mintája nyomán varrni egyet. vagy a régit felújitani... -mert kicsit szakadt
2013. nov. 12. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltunk pár hónapja, kikopott a huzat széle. érjem kárpitoshoz vitte, az pár ezerért újat csinált. Szép lett.


(merre laksz?)

2013. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
budapest
2013. nov. 12. 15:41
 6/9 A kérdező kommentje:
1.ker
2013. nov. 12. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha márkásabb ülés, akkor van esélyed a gyártótól új huzatot kérni. Már ha megtalálod őket.

Ügyes varrónő biztosan meg tudja varrni a huzatot.

2013. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen ülésed van, de az ülések gyártói általában csak akkor vállalnak garanciát az ülésükért, ha azt az eredeti (vagy gyári utángyártott) huzattal használják. Én is le akartam cserélni, utánajártam a dolognak, aztán maradt az eredeti, kicsit napszítta. Az új ára horror volt.
2013. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olcsó, de van aki készít, pl a vaterán is rendelhetsz bármilyen üléshez új huztatot:

[link]

2013. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!