Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc design 6 tec vélemények?

Abc design 6 tec vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretném ki kerni a véleményeteket ezzel a babakocsival kapcsolatban. Sajnos a neten nem sok információt talaltam róla. A párommal ez es a 3 tec között vacilalunk. Tapasztalatokat kérnék. Köszi

2013. nov. 18. 01:38
 1/1 anonim ***** válasza:

3 TEC-em volt, kb. 4 hónapig. Eladtam amint tudtam. Én nem javaslom.

Leírom ami nekem csalódás volt benne.


A Fiam októberi volt, beöltöztetve a mózesben januárban már alig akart elférni, plusz a mózes lábzsákja alig véd valamit a szél ellen olyan kicsi, alig jön fel,hogy ne fújjon be a szél.

A hordozó szuper!

A sport részt is kipróbáltuk, bár azzal nem közlekedtünk, azzal az lett volna a bajom (de a barátnőmnek is ilyen kocsija van),hogy nem a háttámla dönthető hanem az egész ülés. És ennek is pici a kupolája, szél ellen megint csak semmi.

Kicsi a tároló kosár alul, a Fiamnak 1 kabátja és 1 pléd fért bele.

Nem nagy gyerekeknek találták ki, az tuti. Kényelmetlen, szűk.


Pozitívum: dizájnos, és könnyen irányítható. Ennyi. Kidobtam rá egy csomó pénzt :S

2013. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!