Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Baby Design Sprint...

Vélemények Baby Design Sprint Plus 3:1 babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


90%-ban Bp-en a belvárosban használnám, a maradék 10%-ban vidéken, de ott is városban, aszfaltozott úton mindenhol.

Kombi kocsink van, tehát az összecsukott méret nagyjából nem számít. Nem tömeg közlekednék vele, így nem emelgetném.

Ahol néztem, ott jár hozzá mózes, autós hordozó, sport rész, mindegyikhez lábzsák, pelenkázó táska, esővédő, pelenkázó alátét.

Lengyel gyártmány, ahol néztem, ott szervizelnek is babakocsikat és azt mondták hogy nagyon ritka hogy ezt a típust szervizelni kellene (persze mondani sok mindent lehet)

A tolókarja nem teleszkópos, és a sport részt csak háttal az anyukának lehet feltenni, ez esetleg mennyire nem praktikus?

Szerintetek ilyen feltételek mellett jó lenne nekünk?

Akinek ilyen van, az megosztaná velem mit szeret benne vagy mit nem?


2011. dec. 16. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ránézésre nagyon tetszik!Jók a kerekei.Sok kocsim volt, így azt tanácsolom nézd meg személyesen a boltban, kicsit tologasd meg, hogy milyen fordulékony,könnyű-e irányítani.Jó-e a rugózása?Érdemes jól megtapogatni a mózest, ülő részt, mennyire kemény,nincs-e olyan vázrész ami nyomhatná az ülés alatt./tapasztalat/.Huzat leszedhető-e, mosható-e gépben?És a súlya is fontos lehet, ha emelni kell.Illetve mekkorára csukódik, befér-e csomagtartótokba ha utaztok valahová.Így hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem :)
2011. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Megvetted?

Nekünk a sima Sprint van, mi nemrégen vettük, de eddig semmi gond vele, tetszik!

Igaz, még nem használtuk túl sokat sem.

2012. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül egy másikat vettem, mert ez senkinél nem volt raktáron és nem is ígérte senki sem tutira hogy addig lesz, míg megszületik a kisfiunk :(
2012. jan. 12. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!