Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik ilyen kocsi? Hol...

Létezik ilyen kocsi? Hol keressem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Babakocsi vásárlás előtt állunk,viszont nem nagyon találunk olyan kocsit,ami teljesen megfelel,illetve ami tetszik,arról sok negatívat olvastam.


Keresnénk egy lehetőleg multifunkciós ( 3in1 ) kocsit (újszülött+sport+babahordó),aminek 4 kereke van és NEM bolygós.

Az ára lényegében mind1.


A raf-pol kocsikat néztük,illetve a touragoo kocsikat,de sok helyen írták,hogy nyikorog,illetve az egyik fajta nem fér be egy sima ajtón.


Ötletek?Márkák?


2013. dec. 6. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már mind bolygókerekes igencsak, amiket te írtál azok is. De szétnézek
2013. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ennek fixálható a kereke

[link]

2013. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez nagyon jó!!
2013. dec. 6. 17:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Roan [link]
2013. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiknek fixálható a kereke amúgy (én se szerettem a bolygósat, de belvárosban biztos az a jobb).
2013. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a bolygókerék? Utcán közlekedni sokkal egyszerűbb vele.
2013. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azzal pl nem lehet előre-hátra tologatni a kocsit. Meg ha átfordítottam a tolókart akkor képtelenség volt megszokni hogy melyik forog. Egy idő után lefixáltam és úgy hagytam, a következő meg már fix kerekes volt eleve. De tisztában vagyok vele hogy a többség a bolygósat szereti, lehet érdemesebb is olyat venni, mert könnyebb lesz később eladni.
2013. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Esetleg alternatívának 2 funkciós kocsi + kerekes hordozó (kevesebb helyet foglal a kocsiban a váz, és mi kocsival leginkább bevásárolni jártunk, elég lett volna egy ilyen megoldás, a lapra csukódó babakocsik rettenet nagyok összecsukva).
2013. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
re7. Szerintem lehet előlre-hátra tologatni a kocsit. Az enyémet lehet, nem keveredik össze-vissza. Fixálható a kereke, de ezt csak néhány boltban használom, ahol nagyon csúszik a padló.
2013. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tologattam már forgós kerekűt,illetve édesanyám tanácsaira támaszkodom ez ügyben ő sem szerette soha.Engem bolygósban kezdett el tolni,de hamar lecserélte.


Nekem is kényelmesebb a "normál".


Nekem a lényeg a strapabíróság lenne,a könnyen tisztítható és a "vezethetőség".A méretek csak annyiban fontosak,hogy beférjen egy normális ajtón. :D A kocsiban van hely,az nem izgat.

A dizájn is annyiban lényeges,hogy ne ez a hiper-modern stílus legyen,mert az nem jön be.Ja,és a 3 kerekűtől is a falra mászok...


Lehet túl sok a kritérium...:D

2013. dec. 6. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!