Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tuti gyerekülésre ötletek?

Tuti gyerekülésre ötletek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves, 95 cm és 13,5 kg. Szeretnék egy kényelmes és biztonságos ülést Neki, leginkább isofix-eset. 50e a maximum, amit ki tudunk rá adni. Tudnátok valami jót ajánlani?

2013. dec. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből az összegből már lehet jót venni. Nézegesd meg az ADAC törésteszteket, aszerint keress rá az ülésekre, biztosan találsz megfelelőt.
2013. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nekünk a második van, amolyan pótülésnek vettük, hogy a másfél éves is tudjon utazni benne, ne kelljen cserélgetni az üléseket a kocsik között. Szerintem elég jó. Az első is jó ülés, bár a fiad még nincs 15 kg, de én belepróbálnám.

2013. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó ez a 15-36-os Cybex a gyerekednek.

Az én lányom kereken 100 cm volt (a súlyát nem tudom, de átlagos alkatú), és "ippeghogy" jó volt neki. Most utólag úgy érzem, hogy nagy volt akkor még neki.

Ne haragudj, ötletem nincs, hogy melyik lenne jó, de ebben elveszne.

2013. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!