Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Látványos, gyors, egyszerű...

Látványos, gyors, egyszerű meglepi dekoráció készítéséhez ötletek, mire feleségem és újszülött babánk hazahozom?

Figyelt kérdés
Már ha valaki kapott ilyen meglepit a férjétől, vagy örült volna neki:)
2013. dec. 6. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki. Szerintem nem kell túlzásba vinni, pár isten hozott, köszönöm lufi, és egy csokor virág, meg egy szelet sütemény bőven elég.
2013. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Gratulálok a babához. Szerintem is elég egy pár lufi, virág, ilyesmi..a. gesztus nagyon számít, ez nagyon szép tőled. Talán még készítenék egy közös fotót arról, mikor először beléptek hármasban a házba,..ehhez készíts elő egy önkioldós fényképezőgépet.
2013. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remek ötlet. A lufik színesek, könnyű velük bánni és tele lehet vele pakolni akár az egész lakást, feldobják. A virág is tök jó, és a süti is (a kórházi koszt után imádni fogja! :) Nem kell konkrét ajándék, ezek az apróságok tökéletesek! :)
2013. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kaptam! :)

Eleve nagyon jól esett,hogy úgy ki volt takarítva az egész ház, ahogy lehet még én sem tudtam megcsinálni! :) Na jó, ebben a mamik azért segítettek!

Rengeteg Happy Birthday-es lufi volt felfújva, ez persze a fiunknak szólt! Illetve volt egy transzparens,hogy Isten hozott itthon!

Illetve ami különösen jól esett a bárpulton várt egy ékszeres doboz, abban pedig egy aranygyűrű, mellette egy üzenettel: Köszönöm Neked a fiunkat! :)

2013. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Girland a baba nevével, [link]

ilyen, vagy van olyan, ami háromszögek egymás mellett, s azokon betűk, abból is ki tudod rakni a baba nevét, vagy hogy Isten hozott, vagy bármit.

netes dekor boltban fillérekért tudsz rendelni, vagy nagyáruházban venni.

Én nem kaptam ilyet, de örültem volna nagyon, NAGYON KEDVES EMBER VAGY, ÉS FIGYELMES, HOGY ILYENRE GONDOLSZ:-)

2013. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem pont a kérdésedre a válasz, de nekem az esett a legjobban, hogy ki volt takarítva a ház és legalább ez le volt tudva.
2013. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind a két gyereknél volt üdvözlő koszorú az ajtón. (Nálunk mindig lóg valamilyen.) Volt girland és virágcsokor az asztalon. Örültem nekik :)
2013. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!