Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik-e olyan sport babakocs...

Létezik-e olyan sport babakocsi, ami két irányból tolható és csatlakoztatható hozzá hordozó?

Figyelt kérdés
A mostani babakocsinknak a mózes részével elégedett vagyok, de jön a második Baba és szeretnék egy új babakocsit... Mert miénknek ez a két hibája van... Amit találtam, az nem tolható két irányból, vagy van hozzá mózes és ezért jóval drágább.
2013. dec. 11. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

peg perego venezia,de ezt már csak használtan kapsz.

De nagyon jó kocsi,nagyon szeretjük!

2013. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Haucknak mindig van ilyen kocsija.

Ez egy 3 az egyben (autóshordozó, mózes és sport):

[link]

2013. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Eddig az első a nyerő! ;-)
2013. dec. 18. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a két irányból tolható kocsi azért nem a legjobb, mert ha "fordítva" tolod, akkor a bolygókerék lesz a "hátsó" és avval nehezebb a fordulás, mintha az első lenne a bolygós. Ezért inkább jobb, ha a sportrészt lehet kétirányból felrakni rá.


A mózest úgysem kell fordítva rárakni, mert azért nem árt, ha a nagyon pici babára rá tudsz mindig látni.

A hordozót sem kell feltétlen forgatni!

A sportrészt már érdemes forgatni, mert akkor már sokkal inkább szeret nézelődni a baba...


De ez az én véleményem.

Egyébként mit egy Camarelo Sevilla-t vettünk :)

2013. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!