Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg perego skate babakocsiról...

Peg perego skate babakocsiról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Pro és kontra minden érdekel!
2013. dec. 12. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2011-ben vettük meg nagyon szerettem , egyszerűen a legjobb babakocsi ami létezik. A mózeskosara tágas, kényelmes, véd a napsugaraktól szóval nagyon jó. Nekem ami külön tetszik benne,hogy mi vettünk Peg Perego etetőszéket, és a mózeskosár arra is rátehető, így már pici korától többször is aludt a kislányom fent a lakásba ebbe. Ugye a mózeskosara ültethető, így mikor elkezdtük a hozzá táplást az elején még ebbe volt , mert ülni még nem tudott. A mózeskosár is beköthető az autóba. A váza nagyon jó, van hely a tárolásra , könnyen felemelhető buszra ide oda. Jók a kerekei hóba is könnyen tolható. A sport része is nagyon jó, teljesen dönthető, több fokozatba állítható. Kishelyen elfér. Mi már a második gyereknél használjuk
2013. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is megakadt a szemem ezen a kocsin, viszont olvastam róla, hogy kicsi a sport része. Nekem az első 2 gyerekem sem volt kicsi pedig lányok, most meg fiam lesz és félek, hogy nem férne el benne. Meddig tudtátok használni? (kg és cm? )


Köszi

2013. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több drága márkás babakocsink volt. De ez vitte a pálmát. Designos mégis könnyű tolni. Babák kényelmesen férnek benne, szerintem a mózes és sportrész is nagy. Nekünk még az átalakítható van, ami a legjobb találmány babakocsiknál. Nem kell tárolni a mózest ha már nem kell, illetve bármikor kéznél van ha mégis kéne. Nincs ennél jobb! :)
2015. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!