Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-36 kg-os ülés. Szerintetek...

9-36 kg-os ülés. Szerintetek melyik jobb a kettő közül? Graco Nautilus, vagy Espiro Kappa. (kép is van)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. dec. 12. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó ülés, de ha a kettő közül kell választani mindenképpen graco, az espiro borzalmas. De inkább cybexet válassz.
2013. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is, ahogy az első válaszoló, a cybexet javaslom!!!!!! Minden teszten az élen végez. Mindkét gyermekemnek az van és imádják!
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A nagylánynak Cybex van, szuper ülés, de 15-36-os. Pajzsosan nem veszek.

Ezért: [link]

És mi a véleményetek a Römerről? [link]

(ja, és egy pici Suzukink van, simán el tudom képzelni, hogy a pajzsost be se tudjuk kötni)

2013. dec. 13. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a videó, amit linkeltél, vagyis oldal...

Még nem láttam, de valahogy én sem tartottam olyan bomba biztosnak a pajzsos üléseket, idegenkedtem tőle, mikor keresgéltem...hát igen, elég meghatározó, hogy mire tesztelik őket, mert az Adac teszteken mindig jó minősítést kapnak..

Egyébként én sem venném meg ezeket, amiket linkeltél, viszont a Römer már nagyságrendekkel jobb választás, bár az Adac teszten "csak" "megfelelő" minősítést kapott, bár azt nem találtam meg, hogy ezen belül a biztonságra milyen minősítést kapott, lehet hogy jót, csak az egyéb kritériumok, mint pl kényelem, tisztíthatóság húzták le....

Szóval inkább Römer!

2013. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!