Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Új kocsiért ennyit kiadnátok?

Új kocsiért ennyit kiadnátok?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Mindenképp újat szeretnénk, mert kistesó is használná majd.

Autós ülés + sportrész + mózes kombót keresek,

nagy kerekekkel,

legalább valamelyik legyen bolygósítható,

fékezhető,

legyen két irányból tolható,

de mégis legyen könnyű, mert olykor tömegközlekednem is kell vele majd.


Annyit nézegettem már, de 60 alatt egyszerűen nem találok olyat, aminél mindhárom funkció megvan. Nyár közepi babó lesz amúgy.


Ez alatt tényleg nem lehet kapni? És jó áron van, amit linkeltem?

Előre is köszönöm!


2014. jan. 4. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, ez a másik, ami tetszik:

[link]

2014. jan. 4. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:
3 funkciós újért ez kb. reális ár. Mi 50-ért vettünk olyat, amiben csak vízszintesre dönthető sportrész és autós hordozó van egy-két kiegészítővel.
2014. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok érte. Megéri. :)
2014. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen, ha tudom, hogy lesz tesó is, aki használni fogja.
2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sok érte,de én láttam ezt a kocsit élőben,eléggé macerás rápattintani a vázra az egyes részeket,nagy még összecsukva is, és ami a legjobban nem tetszett benne az az volt, hogy a sport rész baromi sok helyet foglal pluszba a váz mellett mert azt semennyire nem lehet összecsukni!

A 2. már sokkal jobb,de abba meg az nem tetszik,hogy nem lehet átfordítani a tolókart:)De ez egyéni,nekem ez szempont volt:)

2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó áron van az első linken szereplő. Baby lux fenix egészen pontosan. Viszont, csak a babakocsi közel 12kg. Erre még rájön az egyes részek súlya, plusz a baba. Az én kicsim kis súlyú, 14 hónaposan csak 9 kiló, de már nagyon nehéznek érzem, biztos nem emelgetném a közösségi közlekedés járműveire, még alkalmanként sem,hiszen kapásból 20 kiló lenne alaphangon. Nekem ezért nem tetszik.

Egyébként valamelyik igényedből adj le, mert vagy könnyű lesz, vagy a többi, vagy drágább.

A második már jobb, az csak 8,5 kg. Viszont én inkább akkor Gracot vennék. Graco ultima Ts, ha veszel bele még egy textilmózest, tolhatod szemből a kicsit amíg pici. Azz használtan már 2 ezerért kapsz.

[link]

Ne tévesszen meg, ennek is viszonylag nagy kerekei vannak.

2014. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!