Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rugalmas hordozókendős tapaszt...

Rugalmas hordozókendős tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Főleg olyan anyuka/apuka válasza érdekelne, aki hordoz(ott) rugalmasban és "sima" szövöttben is, azaz van összehasonlítási alapja. A harmadik gyermekemet várom, az első kettőt rendes szövött kendőben hordoztam az elejétől fogva, de most szívesen kipróbálnám a rugalmas kendőt arra az első 1-2 hónapra. Főleg hogyha tényleg nem kell minden baba-ki/berakásnál újra megkötni, hanem viszonylag stabil.

köszönöm!


2014. jan. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, írtad, hogy főleg olyan véleménye érdekel, aki mindkettőt használta, de én az utlsó mondatodhoz szólnék hozzá.

Hát bizony nekem ki szokott lazulni a rugalmas, mikor kiveszem a babát, tehát újra meg kell kötni. Egyébként nagyon szeretem, bár most váltunk majd mei-tai-ra.

2014. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is nagyon fontos tapasztalat! :)
2014. jan. 5. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa a rugalmas esetében a stabil szó, nem marad úgy, minden ki/be rakásnál újrakötöttem. Egyébként fantasztikus, koraszülött fiamat az első fél 4 hónapban abban hordtam, ő imádta, mert közel volt hozzám, én szintén, mert az anyag rugalmassága miatt jobban kijött hordozás közben a hullámzó/ringató mozgás. :) Ajánlom. :)
2014. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már csak szövöttezünk, vagy csatosozunk, mert 1.5 éves a lányom. De mi nem csak 1-2 hónapig használtuk a rugalmasat, hanem 8 hónapos koráig. Mondjuk elég kis súlyú a lányom. Imádtuk, egy JPMBB kendőt használtunk. Ahogy az utolsó is írja, a ringatózás benne sokkal jobb, mint a szövöttnél. Van aki szerint nehezebb kötni rugalmassal, nekem könnyebb volt.


Mindig újra kötöttem én is. Viszont otthon megköthettem és úgy bele a gyereket, ha kiszálltunk mondjuk a kocsiból és csak kicsit húztam rajta, azért is jó volt, mert nem kellett a sárban húzni a kendővégeket és a babát is azonnal beletehettem.

2014. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is!
2014. jan. 6. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtök használta a rugalmas kendőt nagyobb gyerekhez is (2,5 éves)?
2014. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen nem, csak ha kirándulni mentünk. Simán megtartja a 4 évesemet is. :)
2014. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!