Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kisebb méretű babakocsit...

Kisebb méretű babakocsit keresek, amit újszülött kortól is lehet használni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerkőcünket várjuk. Az első kettőnek egy Haberkorn volt, de az már hatalmasnak számít (liftbe alig tudunk beférni, boltokról nem is beszélve, van ahova be sem tudunk menni, BKV közlekedés kizárt). Most valami könnyebbet, keskenyebbet keresek. Peg Perego? Graco? vagy egyéb. Igazából azt szeretném, ha mózeskosaras lenne, de ha nem majd megoldom, lényeg, hogy könnyen lehessen vele közlekedni, de azért megbízható legyen egy újszülött számára is. Milyen tapasztalataitok vannak? Köszönöm
2013. dec. 15. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk a harmadik júniusba született először egy Pp vettünk, de aztán rákellet jönnöm, hogy olyan babakocsit 2 gyerek melett aminek szarvacska karjai vannak irányítani lehetetlen ahhoz 2 kéz kell. Így ezt elég hamar lecseréltük. Ez jó tanács, ne vegyél olyat aminek nem összefüggő a karja, mert úgy,hogy fogod az egyik gyerek kezét azt nem tudod tolni.

Ezután egy Pierre Cardint vettünk azt nagyon szerettem.. Mi Grazba lakunk, elég sokat villamosozunk , ezt nagyon könnyen felemeltem .. Boltokba is könnyen beférünk vele. Most néztünk egy Hauckot , de nem akarom lecserélni, de ez is hasonló,árban úgyan az.

[link]

[link]

2013. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Quinny zapp, amire adapterrel rárakhatod a bébi autósülést és így használhatod újszülöttel. Később pedig a saját ülésével.


[link]

2013. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A zapp nagyon jó, de csak kb. 1,5-2 éves kortól. Nem dönthető (csak az xtra). Ha már márkásat keresel, nézz Maxi Cosit vagy Quinnyt. Senzz a Quinny-től, arra tehetsz mindent (mózes,hordi), és nem nagy. Vagy a kicsit régebbi Maxi Taxi Citi (szintén megy rá mózes és hordi is). Keress mindent használtan, én a quinny buzz-om raktam össze 3 vásárlásból. :)

Gracom volt, nem szerettem, eladtam, peg perego nem fért el a kocsiban hosszában.

2013. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A Quinnit eleve kizártam, nem sok jót hallottam róla, annyira nem volt szimpatikus.

Végül egy régebbi típusú peg perego Roma-t vettem. Mivel autónk nincs, nem fontos, hogy beférjen. Könnyű kocsinak tűnik, sokat tud, és már bizonyított ez a márka. Még egy mózeskosarat szeretnék venni bele, mert nem vagyok híve a hátradöntött vagy autósüléses hordozásnak újszülöttnek. Az első 5-6 hónapban mindenképp egyenes mózeskosárban lesz.

2013. dec. 21. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!