Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen 9-25 kg-os ülést...

Milyen 9-25 kg-os ülést vegyek 2 éves,13 kg-os,90 cm-es gyerekemnek? Azt hiszem egy 9-18-as ülést már nem érdemes. A 9-36-os meg túl tág kategória. Vagy neki már jó lenne? Végül is már elmúlt 9 kg :-)

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-25kg_s van, Touragoo. Nagyon jó, szeretjük. Ezt a kategóriát max 4,5-5 éves koráig tudja használni, a gyerek méreteitől is függ. Mi 11 hósan vettük neki, de én azt mondom neked, 2 évesnek már inkább 9-36kg-st vegyél. Nem lesz neki túl nagy. Szomszédnak olyan van, lányom többször ült már benne kisebb korában is. Nem tünt el benne. Mi is tavasszal már veszünk a 4 évesünknek 15-36kg-s ülést.
2014. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem siman a 9-36...

Fiam 100 centivel es 16 kiloval tavaly nem fert el a 9-25ben es az ovek is a legszellesebbre voltak allitva de feloldalasan volt benne mert a vallat nem birta bepreselni...

Vastag teli ruhakkal be se fert volna!

Pedig csak 3 eves volt akkor!


Vehettuk neki a 9-36ot ebben boven elfer overallban is! Most 4 eves 19 kilo es 110 centi, a lakasban van az elozo ilese, kiabalt a multkor hogyanya segits! Nem birt kiszallni belole ahogy beleult! :D

2014. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9-36osat vennék már. Nem tudom mennyit szántok rá, de nekem a Römer Britax Evolva jön be.
2014. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem a Römert, nagyon jónak tűnik. Lehet, hogy ez lesz a befutó. Köszi!
2014. jan. 11. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnek Römer van (5 és 2,5 évesek) 2 évesen kapták 15-36 kg kategóriásat, pedig egyikük sem volt 15kg, de magasak. Nem bántam meg, örülök hogy rábeszélt a csajszi a bababoltban:)
2014. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!